Kada je glavobolja dosađivati, ja u toplom vodom držati glavu

Pozdrav, „baka!”

Želim još jednom podijeliti svoja iskustva.

Kao dijete često sam imao glavobolju. Ne znam koji je razlog ove stalne glavobolje, ali sve to mi je pomogao riješiti moje majke.

Natočila u bazenu s hladnom vodom i natjerao me da umočiti u glavu. Rekao sam da je voda prevruća, ali moja majka još uvijek naredio spušta u glavu, a ne da se presele. Doista, glava izdrži dovoljno visoku temperaturu. Sam ju je držao u vodi oko 10 minuta, a zatim vezali glavu topao šal i otišao u krevet. I izliječiti. Od tada je prošlo više od 50 godina, ali za to vrijeme glavobolje smeta mi nekoliko puta, i uvijek sam dobio osloboditi od nje, glave uranjanje u toplu vodu.

Nedavno sam radio na ulici i vrlo hladna. Noću, počeo sam drhtati, i začepljen nos - ukratko, sve znakove prehlade. Odlučio sam da bismo trebali poći gore i odmah poduzeti korake kako bi se bolest napredovala. Zatim izlije u zdjelu hladne kišnica i stavi čajnik na štednjak. Koristi se pola minute, noge u vodi, onda sam skočio malo, sve dok noge zagrijati i staviti na toplo čarape. U međuvremenu, kuhati vodu. Prelije preko čašu kipuće vode 1 tbsp vapno cvijet, dajem malo pivo i popije čaj s ribizla džem i med, i ode u krevet. Do jutra bio sam savršeno zdrav.

Evo i održavati svoje zdravlje. Ja vas, dobri ljudi žele, a ne pozli.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan