Lijek za noćni grčevi i glavobolje

Od noćnih grčeva je sredstvo za me spas. Ja miješati 1 ljekarne bocu amonijaka i kamfor, ulje i staviti pored kreveta. Čim grču, pa je smjesa se dobro promućka i trljati to mjesto boli. Odmah otpušta grč. Dobra pomoć je sredstvo i bol u zglobovima. Utrljajte s mješavinom bolno područje, zagrijati nešto vunenu, zamotati i ostaviti preko noći. Kako se nositi s drogom i česte glavobolje, ali to nije potrebno biti premazani s njima, i miris. Brodovi se rastegnuti, i bol nestaje. Ja doživio. Na isti način, i curenje iz nosa lechu.Prichinoy glavobolje mogu biti česti zatvor. Osloboditi crijeva krhotine, sam uzeti 2 tablete po noći ljekarne „Senade” droga koja je napravljena na temelju lišća sene trave. Ujutro crijeva je pušten bez ikakvih problema. Ja se ove pilule 1-2 puta tjedno. Budući da imam visoki krvni tlak, događa se da boli me glava od pijenja čaja ili kave. Tako sam pokušati stalno pratiti tlak i što rjeđu piti tih pića. Držite tlak obično mi pomaže „klonidin” .Ali sve strogo individualno. Odaberite alate koje su pogodne za vas, i dobiti dobro.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan