Glavobolje ponekad? Njegov ispravan MASAŽA OMOGUĆUJE

Pozdrav, „baka!”

Vruće ljeto mnogi zabrinuti zbog iscrpljujuće glavobolje.

Pogotovo to utječe na starije i sredovječnih ljudi. Oni progutati kako bi se uklonili razne tablete protiv bolova, ali to donosi samo privremeno olakšanje. No glavobolja može ukloniti bez ikakvih lijekova. Kako to učiniti, Požurio sam reći.



Kad imam glavobolju, ja ne dopuštaju razvoj boli, a koristi se za njezino otklanjanje revitalizaciju masažu. Ja to učiniti ujutro nakon buđenja. Prvo masirao vrat sa svih strana, a zatim hramovima, čelo i vrh glave završava masažom. Doing masaža ruke u kružnim i cik-cak pokretima za 7-10 minuta. Nakon toga glavobolje obično je otišao, ali imam malo vremena da pažljivo masirati glavu, a zatim polako piti malim gutljajima čašu hladne vode i početi raditi normalno kućanske poslove.

Oslobodite glavobolju i akupresura može. Da biste to učinili, pritisnite na vršcima prstiju viskija i nekoliko puta duboko udahnite. Ponovi 3-4 puta, naizmjence Trideset Trideset pritiskom sljepoočnice s opuštanje. Nakon ovog intenzivnog masaže vrata i cijeli ovratnikom zoni. Voditelj zaustaviti bol. Jedan od uzroka križobolje je glavobolja. Dobili osloboditi od njega pomoći će opći masažu.

Pomoći nositi se s boli i farmacije eteričnih ulja mente i lavande. Ako glavobolja, kapanje u 1 žlice biljno ulje 2-3 kapi ulja lavande i metvice, dobro izmiješati i utrljajte smjesu, masirati, hramove, vrat, čelo, područje iza ušiju i ispod nosa. Vi samo nekoliko minuta možete udisanje eteričnih ulja. Ona također pomaže ukloniti glavobolju.

Glavobolja može biti znak dehidracije. U tom slučaju, sprečavanje pojačanje boli, morate odmah popiti čašu obične vode ili jesti pire krumpir svjetlo salatu ili niske masnoće sir s jagodama i kremom. Moguće u slučaju glavobolje otuširati. Za početak s tušem tople vode i na kraju - s prehladom. Čak i ja, iz vlastitog iskustva, preporučujem dnevno za 1-2 minuta preliti hladnom vodom. To je osvježavajuće, a glava mu onda ne boli. Ako ne možete istuširati ili se s vodom vodom, pokušajte barem nekoliko minuta sna. Ovaj san omogućuje mišićima da se opuste i dobili osloboditi od taj način boli.

I da glava boli manje, potrebno je ograničiti potrošnju mlijeka i proizvoda koji sadrže pšenicu. Mnogi ljudi, nakon takve prehrane, potpuno je dobio osloboditi od migrene i druge glavobolje.

Također je važno da se periodično čišćenje crijeva. Takve metode čišćenja su mnogi, pa odabrati onu koja vam najbolje odgovara. Također, kako bi se spriječilo glavobolje, ne sjediti dugo na računalu, gledajući televiziju i manje komuniciraju putem mobilnog telefona, u jednu riječ, izbjegavati izloženost elektromagnetskim poljima.

Sada ću vam reći kako da savlada grč. Ako je potrebno, morate odmah uzeti ruku na nožni palac, tjeskoban, povucite ga prema sebi i zadržite nekoliko sekundi. Grč je ubrzo pušten. Kupanje u moru ili rijeci, ne zaboravite da svezati Vaše sigurnosti pin za taljenje. To će vam pomoći ako je grč će donijeti nogu u vodu. U tom slučaju trebate brzo odvojiti iglu i ubod nogu stranu u koljenu. Grč odmah pustiti. Ako ne pojavljuje s njima igle, aktivno grickati samo ispod područja koljena. Da biste dobili osloboditi od grčeva može biti kažiprst masirati točku koja se nalazi na desnom nogom kosti ispod.

Želim vam sve dobro zdravlje i Božju pomoć, pobjedu nad bolesti!

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan