Ekstrakt iz sjemena grožđa me spasio od hematoma

Dugo vremena sam patio od modrice na rukama i nogama, koji je nastao zbog činjenice da imam praska stjenke krvnih žila. Ponekad modrice bili mali, a ponekad impresivne veličine. U isto vrijeme sam znao da nigdje naletio. Za sve to, s vremenom sam počela osjećati težinu u nogama, najprije periodične i zatim trajno. Činilo se da kad hoda povući više od četrdeset funta težine. Dugo tretirani za razne kreme i masti, ali poboljšanje je bilo kratkog vijeka. I ovdje je, na kraju, pronašao alat koji mi je pomogao - počeo sam da se izvadak iz kože i sjemenki grožđa, zajedno s ekstraktom sjeverne borove kore. Oni se mogu kupiti u homeopatskoj ljekarni. Mjesec dana ovog tretmana težini lijevoj nozi, a više ne pojavljuju hematom. No, ono što je najviše iznenađuje, čak iu mojoj viziji poboljšala, više ne povrijediti srce, koja je imala često zabrinuti. Moj prijatelj je dugo vremena patio od bradavica u grkljan, a kutovi očiju (16 podvrgnuti operacijama kako bi ih ukloniti), nakon što je sličan tretman je dobio osloboditi od ovaj problem. Papilloma je za 4 godine nije rasti.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan