Dobio sam bolesna limfadenitis. Savjet prijatelja je poražen

Pozdrav, „Baka!” Nekako jesen me je uhvatio dok limfadenitis (povećani limfni čvorovi), i upala žlijezde slinovnice. Posjet liječnika i dodjeljuje im tretman nije donijeti olakšanje. I pomogao mi savjete dvoje dobrih prijatelja. Iako metoda liječenja i drugačiji, ali rezultat je isti - otlichnyy.U jedna žena bila bolesna supruga i ona ga liječi na ovom retseptu.1. Primijenjeno na povećani limfni čvorovi na antibiotike „Tsiprolet-500”. Jedna kapsula sipati prah bintik komad i pričvrstite ljepilo na dan. I tako dva nedeli.2. Lagano navlažite ostavlja majku i pomajku, sipati na vrhu isti antibiotik za spajanje na limfne čvorove i popraviti plastyrem.3. Piti esencije zobi. 2-3 žlice Potopiti grah u večernjim satima u 0,5 litara vode i ostaviti preko noći. Jutro kuhati, kuhati 5 minuta, doda se 3-4 cvijeta nevena (Calendula cvijet) i kipuća voda do volumena od 0,5 litre, hladno piće, filtrira i punog bujona u obliku topline za 3-4 puta u toku dana, dijeljenjem na jednake dijelove. To je dobro za poboljšanje immuniteta.4. 2 piće paket "Fervitala" 5. U 1 sat. L. 3 puta dnevno s 30 ml vode za piće u roku 2-3 tjedna farmacije tinktura ehinatsei.A sada vijeća drugom ženom. Tinktura, koja će se raspravljati, ne samo da pomaže u liječenju limfnih čvorova, ali iu osteochondrosis.Moramo uzeti pola litre bocu jabuka jabukovača octa i stisnuti ga kroz spadefoot 4-5 glave češnjaka dobro. Uliti za 3-4 tjedna na tamnom mjestu. Možete filtrirati i može se baciti malo. Žena je nestala moja boca. Možete jednostavno mast tinkturu od limfnih čvorova, a može biti 2-3 sata (ali ne i više. Da. Koža se može utjecati) primijeniti i osigurati oblog, navlažiti u tinktura bintik. A u osteochondrosis treba gumiran tinktura 1-2 mesyatsa.Ya puta premazani tinkture limfnih čvorova i žlijezde slinovnice, i sve normalizovalos.Lechites. Možda netko može pomoći ove recepte kao mi pomogli.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan