Nije moj sin doživjeti više boli: povećani limfni čvorovi se ukloni sol

Pozdrav, „baka!”

Želim podijeliti iskustvo u liječenju svoga sina.

Ove godine, dječak je završio četvrti razred. Dakle, prije tri mjeseca, on se pojavio pazuh bolno gruda veličine oraha.

Grozno boli, čak i sin ruka nije mogla podići. U-zakon je rekao da je upala i povećane limfne čvorove. Ona to zna iz osobnog iskustva, jer i ona je nekad volio.

Ona se nosila s upalom, trljanje povećani limfni čvorovi za 2 minute „triple” parfem. Nakon nekoliko tretmana, on ona je vratio natrag.

Odlučili smo da se ovaj tretman svom sinu, ali na žalost, to nije donijelo pozitivan rezultat. Zatim, na savjet prijatelja, koji je u svoje vrijeme također bolovala od upale limfnih čvorova ispod pazuha, pomiješana sam jednakih dijelova po volumenu alkohol i vodu, u večernjim satima navlaženom u otopini platno stavila sina na problematična područja, prekrivene celofanom, zabilježen komprees zavoj i sina spavala sam s njim cijelu noć. To nije pomoglo, iako je poznato inzistirao na tome da je to dovoljno za oporavak jednog takvog postupka.

Tada sam konzultirao sa svojom kćeri, odlučila je isprobati recept kojim kći je dobio osloboditi od mastitisa. Otopina u večernjim satima čašu tople vode 1 žlica soli navlaženom gazom u otopini, presavijeni u 4 sloja, ga priključiti na otečene limfne čvorove, prekriven celofan, fiksiranje zavoj i ostavljena preko noći. U jutarnjim satima, nakon uklanjanja oblog, vidio sam konus maticu veličina smanjena na veličinu zrna. Ponovite postupak dvije noći za redom, a na upalu, a ne trag - sol oblozi ga potpuno ukloniti.

Sada je sin zdrav, sretan sam i, ako Bog da, onda, također, sve što će biti u redu.

Želim vam, dobri ljudi, dobrog zdravlja i sve najbolje.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan