Bubrežni kamenci Ostalo Osobna njega: rusa njihovi zaključci

Pozdrav, „baka!”

Predlažem metodu kako bi se uklonili ciste na bubregu, kao i razmjenu iskustava povlačenje iz ovoga tijela kamenja.

Bio sam u bubrežnog kamenca te veličine, moramo odabrati pozu, možete sjesti ili leći, ako samo trbušni grčevi nisu mučili. Pomicanje kroz svoje bilješke, otkrio sam recept za uklanjanje korijena suncokreta kamenja. Odmah sam našao nekoliko njih u vrtu, potresla tlo i stao za nekoliko dana u vodi, mijenja ga svaki dan. Nakon toga struže sjekiru s korijenima crnim, koji je na površini, nasjeckajte ih potopljena sirovina od stakla materijala 3 litre prokuhane vode, doveo do kuhati, kuhati 5 minuta, ocijedite juhu i pili to pijucka 3 dana, svaki dan konzumiraju 1 litru juhe. Zatim ostaviti u loncu korijena ponovno potopljena 3 litre kipuće vode, ovaj put to kuhati 10 minuta, ponovo procijediti juhu i pio 3 dana. Opet potopljena isti korijen kao i 3 litre kipuće vode, kuhati 15 minuta, a također popio juhu za 3 dana. Svaki put kad se kuha korijen večeri, ostavite juhu za noć, a ujutro soju. Kao rezultat toga, kamen glatko.

Cista na bubrezima uklanja rusa. Cijela biljka za mljevenje u iznosu od više od pola litre limenke staviti pod u caklini zdjelu i prelijte kipućom vodom, tako da je ukupan iznos rusa i kipuće vode je 0,5 litara. Pokrijte zdjelu s poklopcem i ostaviti za 3,5-4 sata. Nakon toga filter i uzeti 2 dana 1/2 žlica, a zatim 5-6 dana - 1 žlica 3 puta dnevno. Napravite dva dana pauze, a zatim ponoviti tečaj liječenje. I tako povremeno liječi od mjesec dana. Nakon toga napraviti ultrazvuk kako bi bili sigurni da je cista je smanjen. Nakon mjesec dana liječenja 30 dana da se odmori, a onda opet da se infuzija. I tako tijekom cijele godine.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan