Juha SUNFLOWER PEI, & laquo; Hibiscus & raquo; TEA i od bubrežnih kamenaca oslobađa

Pozdrav, „baka!”

Evo opet, ja sam dijeljenje znanja.

Jednog dana, dok stoji u redu u trgovini, čula žena reći drugima da „Hibiscus” čaj pomogao joj je riješiti bubrežnih kamenaca. Kada sam stigao kući, nazvao sam ljekarnu vidjeti ako oni imaju „Hibiscus” čaj. Rečeno mi je da nisu, i savjetovao da ide u dućan, potvrđujući da je ovaj napitak doista vozi kamenje. Pitanje kako ga koristiti, rekao je da je potrebno napraviti i piti kao i obično čaj. Da se takve informacije.

Pomaže eliminirati bubrežnih kamenaca i konvencionalnog suncokreta. Staklo je potrebno ispuniti slomiti korijene u enamelware 3 litre hladne vode, dovesti do kuhati, kuhati 5 minuta na laganoj vatri, kad se ohladi juha spojiti u drugu posudu, a preostalih tavi ga natrag u hladnjak. U roku od 2 dana trebala bi biti postupno spremni piti cijeli esencije, uzimajući ga prije i poslije jela. Kad je piće, korijeni u loncu ponovno napuniti sa 3 litre vode, kuhati 10 minuta nakon vrenja juhu i piti kao i prethodni. Po treći put preostale korijenje kuhati 15 minuta, a zatim ga možete baciti. Nakon 3 obroka juhe pripremiti i dobiti isti uzorak svježeg korijena. Upotreba čaša 6 stoga slomiti korijena suncokreta. Uvarak od njih ne samo vozi kamenje, ali i normalizira krvni tlak i eliminira vrtoglavica, glavobolja i bol srca, poboljšava sluh i vid.

Breza ostavlja riješiti kolelitijaza. To bi trebao biti 2 žlice osuši breza ostavlja veličinu denar prikupi oprugom, izliti u enamelware šalicu kipuće vode, kuhati na laganoj vatri dok sve dok tekućina Volumen se smanji na pola, ohladiti, filtrira i uzeti 1 des.l. 3 puta dnevno pola sata prije obroka za 3 mjeseca.

Zglobne reume pobjeda borage. To treba 5 grama suhih cvjetova ili 10 g suhih listova biljke izlije 200 ml kipuće vode, ispod poklopca da se ohladi, profiltrira i piti 1/3 šalice 3 puta dnevno. Tijek liječenja - 3 tjedna.

Da uzrokuje averziju prema alkoholu piju, savjetujem samljeti i pomiješati 1 žlica Artemisia list srebro, paprena metvica, matičnjak, šisandra i more krkavine, ljupčac korijen i timijan, uliti 1 žlica gornjišta smjesa 2 šalice kipuće vode, kuhati 10 minuta nakon vrenja na laganoj vatri, uliti 15 minuta, za filtriranje i da se dobije alkoholno 1 žlica 3 puta dnevno pola sata prije jela.

Kad bol u leđima sam čekić slugger svježeg kupusa lišće, staviti u sredini lista 1 žličica med, sam stavio na problematična mjesta, pokriti s celofan, zavezan toplim šalom i ostaviti oblog noću. Obično je dovoljno jedan postupak, bol je nestala. Probajte ga - nećete požaliti.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan