Ja ne dosadi u & laquo; bake & raquo; Je napisao: Kakva radost - ljudi će vam pomoći!

Pozdrav, „baka!”

Na kraju sam izabrao vrijeme za ponovno razgovarati s vama. Prijatelj me pitao: „Valentina, što da ne postoji ništa što ste napisali u” bakica sam joj odgovorio da je to moj život, da ja živim ... I doista, to je zato što je sreća „?” - za pomoć osobama s njihovim znanje i iskustvo! U ovom trenutku želim ti reći kako sam se boriti s bubrežnim kamencima.

Ultrazvuk način ih otkrio sam ljeto 2007. Ja sam vidio stijene na zaslonu. Bilo je toliko da sam bila šokirana. Kad sam podijelio moj problem s krupnom zakona, rekao je, „Zašto ići u bolnicu? Za mnoge ljude, kamenje i osobni živjeti ... „Ali ja sam otišao do liječnika samo zato što više mrzio pakleno boli zrači na donji dio leđa! Osim toga, sve više i upaljene mjehura. I to toliko da sam skoro prestao spavati noću, tako da su imali 7-8 puta tijekom noći izvoditi na zahod.



Kada prošao ispitivanja i položio ispit, bio sam s cistitis dijagnoza i, naravno, kamenje u bubregu. Imenovan tretman. Uskoro, uz pomoć lijekova, sam dobio osloboditi od upale mjehura, ali bubrežni kamenci nastavio uznemiravati. Bio sam savjetovao da se tretira s jednim lijekom, ali u ljekarni rekla da je lijek odavno ukinut. To će letjeti ...

Dakle, ne učiniti ništa za ozdravljenje, on tolerirati prisutnost bubrežnih kamenaca do jeseni prošle godine, dok su sami pogoršanje proglašen. Opet je otišao u bolnicu. Nakon što je imenovan tijek liječenja, ne osjećam poboljšanje, a zatim je odlučio tražiti ozdravljenje Svetog Blago Xenia od Petersburgu, ikona s licem koje je u mojoj kući. Svaki dan, ujutro i navečer, na koljenima, okrenuo se prema njoj s riječima molitve: „O sveta-blagoslovljenu Mati Ksenie! Pod okriljem Vsevyshnyago živio, na čelu i ojačana Djevica Marija, glatke i žeđ, hladnoću i toplinu, ocrnjivanje i progona prošao, dar vidovitosti i čuda od Boga primio jesi, a potajno se u paviljonu Vsemoguschago pokoishisya: Sveta Crkva, poput mirisnog cvijeta, proslavi tebe: predstoyasche na mjestu vaš ukop, prije image svoje sveto, poput live minuti, obična s nama, molimo te :, primati naš zahtjev i donijeti mi na prijestolje miloserdnago Oca Neba, kao što je izazivajući ga bogatih, dobiti teče na svoj vječno spasenje, za dobrobit poslovnih i poduzetnika Asha velikodušni blagoslov od svih nevolja i boli izbavi stajati pred tvojim svetim molitvama pred Milosrdnog Spasitelja u naše oko nas, nedostojan i grešan, Pomozov, sveta blagoslovi Mati Ksenie, bebe svjetlo svetog krštenja ozariti i ispisati dar Duha Svetoga impresionirati, dječaka i djevojčica u vjeri , poštenje, pobožnost Odgoj i uspjeh u učeći ih darovati; bolyaschiya i neduguyuschiya liječiti, obiteljska ljubav i sklad nizposli, vjerske podvig kakav podvizatisya udostojiti i klevetanje ograde, pastiri u tvrđavi Svetog Duha ojačati, narod i zemlju našeg svijeta i spokojan sačuvati od manjka u času smrti svetoj pričesti te moli naša nada i nada, ubrzo uslyshanie i odlaganje, zahvaljujući vama pripisujemo da te slavi Oca i Sina i Duha Svetoga, sada i uvijek i uvijek i uvijek. Amen. " Kasnije sam saznao adresu Smolenska crkava i kapela Xenia napisao natrag i naredio molitve za zdravlje. Uskoro sam primila pismo u kojem se navodi da je molitva za zdravlje kapele Sv Xenia od Petersburgu služio. A bilo je ruža latica na grob sv Xenia, nauljena od gasi ikona žarulje. On je preporučio mi staviti u bocu biljnog ulja, a to ulje unakrsno sa vjerom da pomažu u čelo i bolne točke, pozivajući u pomoć Svete Xenia. Jesam, i priznala liječenju svojih grijeha, primio pričest i svećenički blagoslov.

Osim toga, uzeti esencije peršina. Ovaj recept, kad sam još živjela u Zaporožje, dijeli sa mnom susjeda teta Zina. Je potrebno da zakuha 0,5 litre mlijeka napuni u nju 100 g smrvljenog svježeg peršina korijena održavanje 5 minuta na niskoj temperaturi, uz stalno miješanje, a zatim smjese kroz filter gaza. Piti u jednakim dijelovima tijekom 3 puta tijekom dana. Uzmite pola sata prije jela.

Ja komine preostalo nakon naprezanje ne bacaju, i jeli. I tako 21 dana. Nakon mjesec dana pauze, tijekom koje jedan dan popiti čašu biljnog čaja bubrega, ponoviti tretman.

Mjesečni medicinskih ispitivanja i proći liječnički pregled. U travnju, čim lišća trputac i rusa, peršin i kopar grančice, počeo ih jesti u jutro na prazan želudac. Prvo je iskopali, opran i jeo 2-3 lista rusa, a zatim - 2-3 grančice peršina i kopra, a onda - 2 lista trputac. U svibnju je u jutro na prazan želudac počeo jesti pola sata prije obroka za 3 vrhovima svježeg pelina. To je pridonijelo jačanju imunološkog sustava.

Također sam proveo čišćenja tijela. Da biste to učinili, tlo i mješoviti 1 žlica režnja (začin), 2 jušne žlice bilje kadulja, 3 žlice koromač sjemena, slatki korijen, zastavica buhač i kukuruza i stigmas 4 žlice biljka preslica i metvice, prelijte u caklini zdjelu 4 žlice Pomični smjesa 600 ml kipuće vode i tlači jedan sat na vrlo niskoj temperaturi.

Procijediti i piti toplo za 100 ml u jutro na prazan želudac i navečer prije odlaska na spavanje, kao i 70 ml prije jela ručak. I tako 45 dana. Takvo čišćenje Troškovi za prevenciju 1 godišnje. Korisno je uzeti esencije od tečajeva za 70 dana s prekidima između 15 dana s rakom. Pijte najmanje dvije godine.

I ovaj recept da biste dobili osloboditi od bubrežnih kamenaca sam savjetovao jednu ženu. On je pomogao izliječiti muža, koji su spremni za rad. Tako, je neophodno da se mijesiti tijesto 200 g raženog brašna i svježe žuči tri bijele patke, koji je prije toga dana nije valjka za punjenje tableta, granula, ih suho na pladanj povremeno okretanjem, a zatim se 1 takve tablete 3 puta dnevno do dok ga piti. Zbog takvih liječenja bubrežnih kamenaca zdrobljenih, a zatim se ispuštaju u obliku pijeska u urinu.

To je tako dugo i strpljivo, sam se borio s kamenjem, a moji napori nisu bili uzaludni: provedeno prije mjesec dana ultrazvuk je pokazao da je od mnogih kamenja u svakom bubregu je ostalo samo jedan mali kamenčić. Ja sam s molitvom i vjerom za nastavak liječenja konačno dobili osloboditi od njih.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan