Recept mast & laquo; baka & raquo; pronađena. Moj muž spasio nogu

Pozdrav, „baka”, želim podijeliti svoju radost, a to je - reci mi kako je moj muž pomogao recept tiskani 2002. godine na jednoj od tvojih nomerov.Delo novinama da je njezin suprug formirana tromboflebitis. Noga je otečena, a koža joj zbog krvnog ugruška postaje crna s ljubičasto ottenkom.Hirurg stigla na klinici, njezin suprug je napisao uputnicu za bolnicu, ali je rekao da je njegov lijek tromboflebitisa oni nisu u stanju. Onda me muž zamolio da tražiti recepte u „baka” .a, hvala Bogu, nisam našao. Recept je jednostavan i pristupačan, i što je najvažnije, pomogao je moj muž! Crna otišao pješice do kraja tretmana, a oteklina je otišao postepenno.Ot iskreno želim zahvaliti autora receptu V.M.Liholeta iz New Kahovka. Zahvaljujući njemu, moj suprug je dobio osloboditi od tromboflebitisa. Mislim da je Victor M. mi oprostiti ako sam podijeliti svoj recept sa svim chitatelyami.Itak, morate uzeti 200 grama sapuna, 200 grama starog masti, 200 grama dobre pšenice, 200 g luk i sve nadjev (proso sam gumiran bocu, sapun tlo u većoj, a slaninu s lukom nadjev). Miješati dok ne postane homogen i razrijedi s vodom do konzistencije masti. Stavite uliti za 24 sata. Nastala mast nametnuti tromba 10 dana, a zatim napraviti pauzu za 10 dana i opet ponovite postupak. Dakle, ponoviti najmanje tri puta. Smjesa se baci na platno, gornji poklopac i stisnuti papirnatoj poveznici vunenih tkanina. Da biste to noću. Muž je pomogao nakon dva protsedur.Nizky pokloniti tebi, Victor M., možda vas i vaše najmilije zdravlje Gospodin dati mnogo, mnogo godina!
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan