Otopiti kao bubrežnih kamenaca, moja teta je točno znao

Pozdrav, „Baka!” Još jednom, Požurio sam u pomoć lyudyam.Izbavitsya od bubrežnih kamenaca je moguće bez operacije. patio sam od njih i moje tete. Dakle, da biste dobili osloboditi od kamena, ona je pila puno vode dnevno posvetiti najmanje 2 litre urina. Time se sprječava daljnje stvaranje kamenaca. Brusnica, mrkva, kupus i krumpir sokovi također doprinose djelomičnog raspada kamenja i stijena vyvedeniyu.Bolshaya dio se sastoji od kalcija, tako ograničiti namirnice bogate njima. To je u prvom redu mliječni proizvodi. Nemojte jesti previše hrane koja sadrži oksalnu kiselinu i oksidansi. Ovaj grah, repa, borovnice, jagode, tikvice, čaj. Jedite namirnice bogate vitaminom A, to pomaže u održavanju kako bi unutarnji oklop mokraćnog sustava i pomaže da se smanji stvaranje kamenaca. Hrana koja sadrži vitamin A uključuju marelice, brokula, jetra, bundeva, dinja dynya.Malopodvizhny života doprinosi stvaranju kamenaca, tako da budu aktivni, korisni šetnje najmanje 3 km den.Esli imate bubrežnih kamenaca - sredstva jesti puno proteina, što doprinosi da zadrži soli mokraćne kiseline, kalcija i fosfora u mokraći, a to dovodi do stvaranja soli kamney.Ne zlostavljanja, to bi trebao biti 2-3 g po sutki.Umenshayte kopchenostey.Izbytok unos vitamina C potiče stvaranje amney kao i vitamin D.Vyvedenie kamenje u najjednostavniji način. Prvi dan - sok od jednog limuna. Drugo - sok od 2 limuna. Treći dan - od 3 limuna. Tako dodati do 7, onda - odbrojavanje. Cijeli ostavlja 49 shtuk.Nuzhno dovesti vodu na čir i smanjiti ga limuna, kuhati 2 minute, izvadite limun, isperite hladnom vodom, izrezati na pola i iscijediti sok. To je jednostavno. Pijte na slamku, tako da ne oštetiti zubnu caklinu. Pijte što vam je potrebno za jedan dan na redovitim promezhutki.Kamni pretvoriti u pijesak, a izlazi kao bezbolnije od esencije od korijena suncokreta (1 šalica nasjeckanog sirovog ulijte 3 litre vode, kuhati 5 minuta, procijediti, podijeljenih u 3 jednaka dijela i staviti u hladnjak). Svaki dan popiti 1 litru. Drugi put isto korijenje kuhano 10, a treći - 15 minut.Pesok može izbaciti i uvarak od preslice. 1 žlica Pour 1 šalicu kipuće vode za piće 3 čašu od 0,25 puta i den.Pomozhet bujona peršina - korijen i bilja zajedno. 1 kg peršina oprati, preliti 3 litre vode i dodajte 1 kg šećera, pirjati 30 minuta, 1 dan, popiti 1 litru dnevno tijekom dana, jesti laganu hranu, ništa drugo pit.Sosedka dijeliti savjete: 1 des.l. Konoplje sjemena pour 1 šalicu kipuće vode tijekom 40 minuta, soja i piti 3 puta na dan. Kamenje izaći nakon drugog dana portsii.Lechites i ozdraviti!
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan