Enureza propadaju zauvijek, onda on ostavlja malen

Pozdrav, dragi „baka”! Želim podijeliti iskustvo u liječenju enureza (mokrenje u krevet). Pogotovo djeca pate od ove bolesti. To je to, našu djecu, i želim pomoch.Stradal bolesti i dvanaestogodišnji unuk mog prijatelja. Oni su pokušali sve metode liječenja, nosio dječaka na iscjelitelja posjetio Pochaev, gdje je, prema ljudima, morao je riješiti enureze, ali ništa nije pomoglo. Otišao sam s prijateljem svog sina i na recepciji do Zubitsky, koji je također obećao potpuni oporavak. No, sve je bilo uzalud. Oni su bili u očaju: Dječak je međutim rastao i promijeniti na bolje nastupalo.I Jedan dan smo išli s mamom dječaka u autobusu, koji je vozio još jedan moj prijatelj, starija žena. Čuvši razgovor, ona je preporučeno, nakon što je dijete se mokri noću, skine hlače, staviti ih na podu pored kreveta, pročitajte „Oče naš”, tražeći Božju pomoć, i prisiliti dijete da korak po mokrim gaćicama. Nakon toga, on mora jesti „pupak” od kobasica (kobasica ruba povezano s zrakom). Kobasica uvijek treba biti u prirodnom crijevu (crijeva), kao što je „Dom” ili „Krakovu” .Priehav kuće, prijatelju, ne ih police, učinio sve što je savjetovao dobra žena. I čudo se dogodilo - dijete oporavilo Ovo je tako nevjerojatna događaj !. Mislim da ako postoji metoda liječenja, to je dobro poznato tradicionalne medicine, a ne jedna osoba je pomogao. Ako je nakon što je moja priča pomoći će da se oporavi, iako jedno dijete, bit ću neizmjerno drago. To znači da je moj rad nije bio naprasnym.Lechites i ozdraviti!
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan