Govor kašnjenje u djeteta

Pozdrav, draga, „Baka!” Govor kašnjenje dijete zabrinjava mnoge roditelje. Naravno, ja ne znam što liječnici kažu, ali se nadam da moja priča nam dati nešto pomozhet.Moy nećak razgovarao s 3 godine i 6 mjeseci. Pomoći nositi se s problemom svoje bake i majke. Liječnici nisu mogli otkriti pravi uzrok bolesti i stoga se jednostavno reći da su mnogi suočeni s ovom vrstom bolesti. Činjenica da je jezik je film-particija. U normalnom količinom jezikom slobodno kreće. A ako je manje ili više norma, ona će dati komplikacije u obliku nedostatka rechi.Moya majke same, kao što vidite stane, ošišan unuk ovaj film britvom, a zatim je govorio. Naravno, to je bio veliki rizik s njezine strane, ali u stvari je rezultat nečega tamo! Također savjetuju da se ne rezati, i vidjeti stručnjaka. Uostalom, bolnica je mnogo sigurnije sdelat.Esche jedna životna priča o ovoj temi. Poznati djevojka nije govorio do 17 godina. Razlog je bio nerazvijen nepce. Imala je operaciju kapacitet nepca, a ona je počela govoriti. Kada je Sovjetski Savez, takva operacija košta 2000 rubalja.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan