Češnjak dim protjerati muče spuštanja Hemoroidi

Pozdrav, „baka!”

Ja sam 63 godina, u mirovini i još uvijek radi honorarno kao električar. Kupujem novine za tri godine i vrlo je sretna s njim. Sada želim učiniti, a njegov doprinos plemenitom uzrok ozdravljenja, dijeljenje moje malo iskustva.

Jedno vrijeme sam puno patila od hemoroida. Nadležni liječnik zahtijeva sredstva donio samo privremeno olakšanje, a zatim nastavio bolesti. Tako dugo patila, a onda je odlučio primijeniti na sebi drevnu perzijsku metodu za uklanjanje hemoroida dim češnjak.

Da bi se to postiglo, šperploča ploče 30x30 cm, rupa izrezati kroz sredini promjera 8 cm i stavite ga u posudu, u kojoj je prije toga kamenje baca deset velikih oblutaka prethodno dobro zagrijana na suhoj tavi. Prelijte preko smrvljenog šljunka desetak u žaba velikim češnjaka klinčića, a zatim sjesti, izlažući na dnu, s rupom na fanerku i pare koja se širi od kanta češnjaka dima. Ako postoji jaka pećnica, možete ustati malo.

obavlja sam ovaj postupak dva puta u dva tjedna, a pet godina hemoroide ne smetaju mi. Dakle, slijedite moje iskustvo i dobiti dobro!

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan