Češnjak SVIJEĆE hemoroidi TREAT

Pozdrav, dragi „baka” Jednog dana, susjed je došao do mene i kaže: - Lidia Vasilievna, njezin suprug jako puno pati od krvarenja hemoroida. Niste sigurni kako mu pomoći? Vrlo mnogo ne žele pribjeći operatsii.Ya rekao da imam svinja mreže, a koristi se kako bi se brtve, neka joj ga, nadjev i 3 težinskih dobivene mase pomiješana s 1 dio zdrobljenog češnjaka u žabe. Od ove smjese napraviti svijeće i staviti ih na vrhu police hladnjaka. Spavanje njezin muž neka zagrijavanje za 20 minuta u vrućoj vodi, a zatim uvesti sebi jedan utikač u anus i ide na spavanje. I tako svaku večer do oporavka. Muž susjed dovoljno za punih šest svijeća istseleniya.Odna poznati zbog strašne bolove u nogama je odavno lezhachey.V rezultat, ona je formirana gangrene. U početku, ona je udarila po prstima koji su amputirane u bolnici, a dvije godine nakon amputacije gangrene prošao pješice. Da bi se spriječilo ponovno amputacija, ponudio sam bliskog prijatelja kako bi izliječila mast Valentina Seymovoy čiji recept više puta objavljeno je na stranicama „baka”. Složili su se. Tjedan dana nakon primjene masti, poznato je noga počela liječiti, a kada se koristi za liječenje dvije staklenke masti, pacijent ustao, počeo kretati samostalno, pa čak i da se nosi s nekim kućanskim poslovima. Ovdje je čudo dogodilo zahvaljujući „bakica” i masti Seymovoy.Odno vrijeme imam jake bolove u bubrezima. Predložio sam da se podvrgne tretman repeynichkom obični. Početak redovite pivo i piti čaj od ove biljke i potpuno vratiti u roku od pet godina. Prikupiti repeynichek potrebne za vrijeme cvatnje. Čaj od njega također pomaže kod bolesti desni, upale grla, probavne smetnje, žučnih kamenaca i pecheni.Vot tako da imam iskustva. Prijatelji, dobre ljude, a „baka”, a onda nema bolesti nisu slomljena.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan