KAVA s medom treba piti POBIJEDITI astme

Pozdrav, dragi „baka”!

Ako Bog da, i moji recepti za nečije zdravlje će se vratiti.

Prije tretmana otitisa, savjetuje 16 puta za provođenje jetre, bubrega, pročišćavanje sinusa i nazofarinksa. Nakon toga, miješajte dok se potpuno ne rastopi 1 dio po volumenu sa 10 dijelova mumija kamfor ulja, a zatim 3-4 kapi ujutro i navečer ubaci u svakom uhu. Osim toga, u skladu mumiyo 0,2-0,3 g u smjesi s medom i mlijeko uzeti unutra. ,3-,35 g mumiyo može miješati s ružinog ulja i uliti nekoliko kapi u zahvaćenom uhu. To također znači da pomaže kod gubitka sluha. Učinkovito upalu otopi 2 g mumiyo 100 ml vode vrijala navlažiti otopinom pamuk brisom i umetnuti ih u uho. Promjena kao što se osuši. I tako da se oporavi. Da se povuče iz pacijentove kapilare višak kolesterola, potrebno je samljeti i pomiješati 5 žlica borove iglice i sušene lišće oraha, 1 žlica osušeni listovi morskog trna, smjesa se izlije u 1 L vode enamelware, dovesti do vrenja i kuhati 15-20 minuta na laganoj vatri. Nakon ovog procijediti i piti 2-3 šalice 2 puta dnevno za 3 mjeseca. Napravite pauzu za 15-20 dana, a zatim ponovite prijem juhe.

s Kombucha moja mama je dobio osloboditi od lupusa na licu: to neposredno prije odlaska na spavanje svaku večer staviti na lice sloj gljivica, koja je u jutarnjim satima je potpuno suha. Kao rezultat majčine lice izbrisani.

Kava s medom prevladaju astme. Miješati 250 g mljevene kave, i 0,5 kg meda, a zatim se uzima prije jela 1-2 TSP Smjesa prije njegovog zatvaranja. Tada možete ponoviti tretman. Također je učinkovit miješati 0.5 kg meda, 100 g maslaca 70 g, celuloze i hren češnjaka, zatim 1 žlica mješavina uzeti 2 mjeseca za jedan sat prije jela.

Jednom je moja teta bila je vrlo niska razina hemoglobina. Tada je počela svaki dan u ljetnim mjesecima tu su i 100 grama dnevno svježe trave woodlice, miješanje s bilo masti. Do pada hemoglobina teta je normalno. Ona je sada 85 godina, ali još uvijek nema problema sa hemoglobina.

Da biste dobili osloboditi od naslaga soli, mora staklene pregrade orahe dodati 0,5 litre votke, inzistiraju 18 dana, a onda se 0,5 ml, 3 puta dnevno 20 minuta prije jela.

Želim vam svima brz oporavak.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan