Ne samo TJESTENINA kašalj uporan - s osteochondrosis također pomaže

Pozdrav, „baka!”



Nekako nakon što je pretrpjela kašalj prehlada me je mučio, i spasio me od njegovog paste za zube.

Zbog onoga što nisam mogao imati stalni kašalj ili spavati ili pričati normalno. To se koristi za uklanjanje ga lijekovima i narodnih lijekova, ali pozitivan rezultat ne može postići. A jedan čovjek, čuo sam kašalj, savjetovao me da se liječi pasta za zube. Za mene je ovaj savjet činilo apsurdno, pa sam ga pitao koliko dugo je potrebno da bi oblog. Ali onda, u očaju, odlučio sam još uvijek podmazati večernje pastu za zube prsa, snop se toplo i leći u krevet. Začudo, gotovo da i nema noći kašalj, a ujutro mi je zdravlje bilo mnogo bolje. Međutim, ako je prsni koš razmazana tijesto, postojala je mala opeklina, ali ushićen s rezultatom, odlučio sam nastaviti liječenje. Sada pritišću ga samo drži 2 sata, a kašalj potpuno prestala. Trećeg dana, učvrstiti postignuti rezultati, ponovite postupak, i više kašalj me nije smetati. Vrlo učinkovita metoda. To se može koristiti u liječenju bronhitisa. Yeshe mi pasta pomogla osteochondrosis. Povelja izdržati bol uzrokovana bolest liječi problematična područja s pastom i otišao u krevet. Osteochondrosis povukli!

U vrlo dalekoj mladosti, radio sam u farmaceutskoj tvornici Odessa. I jednom bez razloga, bez razloga sam se počeo brinuti bol u srcu. Kada su napadi češći, tražio sam liječničku pomoć, a ja sam bio primljen u bolnicu. Tretirana tamo za 2 mjeseca, ali pozitivan rezultat iz nje nije bilo, već naprotiv - ne samo srce i dalje za bol, pa čak i od strane redovito uzimanje aspirina pogoršalo sluh. Tada sam je poslan na konzultacije u znanstvenom institutu. Tu su već otkrili gušavost. mi različiti lijekovi tretiraju, prijavila sam se uklonili korijeni Viburnum bolesti, breze grana, kopriva, ali gušavost napredovala koji pokazuje mjesečnu inspekcije endocrinologist. Smršavio sam u tom razdoblju za 20 kg i izgubila svaku nadu za oporavak, ali nekako susreli na cesti sa ženom. Razgovarali smo i rekao sam joj nevolje. Suputnica sam slušao pažljivo, a zatim savjetovao da se liječi pchelouzhalivaniya. Pa kako uhvatiti pčela nije teško (stavio tanjur s medom i pčele će letjeti, samo uspjeli uhvatiti!), Odlučio sam probati ovu metodu. Prvi dan treba staviti direktno na štitnjače, nakon što je obrisala s alkoholom, pčele i čine ga ti ubosti. Ne uklanjajte ubod 10 minuta. Na drugi dan, ista stvar ima veze s dvije pčele. I tako svaki dan dodati jednu pčelu, dok ne dođete do 10 pchelouzhalivaniya u isto vrijeme. Odmorite se za 10 dana, a zatim ponoviti tečaj liječenje. Provesti s prekidima za nekoliko takvih tečajeva. Kad sam ubo 10 pčela, moje cijelo tijelo bilo prekriveno s plikovima, a temperatura porasla, no unatoč tome, nakon desetodnevnog pauze, odlučio sam nastaviti liječenje. Ukupno povremeno provodi 3 tečajeve, a onda je odlučio provjeriti kod endokrinologa. Liječnik me je pregledao i primjetio sa čudi da je kultura više nema. On je pitao kako sam bio tretiran, i rekao sam mu sve u detalje. Od tada nisam više imao problema sa štitnjačom. Naravno, način pchelouzhalivaniya ne odgovara svima, ali da isti lijek također nije pomoglo svima, tako eksperimentirati, i što je najvažnije - uvijek vjeruju u uspjeh liječenja.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan