Kašalj je morao pognuti. To sam mogao učiniti na zaustavljanju



Pozdrav, „Baka!” Rad na medicinskom mirovinu i uzimanje bolesnima, često sam u zimi za nekoliko sati sjede u slabo grijanom sobi. Kao rezultat toga, hladno i počela jako kašljati. Svaki dan, moje stanje se pogoršalo. Kašalj je bio toliko jak da smo morali pognuti da se malo ispljuvak premještena. To mi je pomoglo da se oporavi starija žena. Recept, koji je savjetovao, dijeleći s čitateljima gazety.Itak, potrebno je otopiti caklina krigla 2 žlice maslac, odmah sipati u porculanskom posudu, dodati 2 žlice Medicinska 96 ° alkohol (dostupan u ljekarni), promiješati brzo otići u krevet i odmah popijte. Nakon toga, dobro sakriti i leći tako 4:00. U svakom slučaju ne stajati bos na pod! Ja sam napravio sve tako grijao, zaspao i spavao četiri sata umjesto u krevetu do jutra. Jutro osjećala puno bolje. Ispljuvak počeo udaljavati bez dobre usiliy.Esche ponovio da ovo čudo lijek, a počeo pojačan drenaža bronhija. Ispljuvak otišao u izobilju, kašalj postaje mirno, bezbolno i brzo sve je prestalo. Tako sam muče mjesec i oporavio u samo dva dana. Kasnije, bolestan, pokušao sam koristiti u receptu umjesto alkohola votke i mjesečina, ali učinak je bio slabyy.Proshlo od tada šest godina. Još jednom, imao sam hladno i kašalj opet mi nije dao ostatak. Na dnu prsima osjetio sam žestoku bol. Upućena terapeuta. Liječnik me je pregledao, poslušao i odmah je donio presudu: - Odmah ide u krevet u bolnici! Imate upalu pluća (lobarna upale pluća) .No djece, dok sam još bila mala, ostavite ih nema nikoga, a ja je na vlastitu odgovornost odlučio biti tretirani recept je gore opisano. U roku od 3 dana, 2 puta na dan da se ulje s alkoholom, a 2 puta banke postaviti natrag. A čudo lijek mi je opet spasio! To se dogodilo prije 26 godina. Tijekom tog vremena, ja više nikad me povrijediti upalu legkih.A Dakle, ako je bolesna kći piti alkohol s uljem bojala. Početak liječenja različitih napitaka, pilule, ali osjećaj od njih nije bilo dovoljno. Onda sam stavila banaka i prisiljeni piti 250 ml vrlo toplom vodom. Isprva je ležala u krevetu, voda za piće, žlice za desert, puše, kako bi se izbjegle opekline, a zatim u malim gutljajima. Nakon toga, dobro omotala. Ponovljeni prijem istom dozom tople vode nakon 15-20 minuta. I uskoro je kći otišla na ozdravljati. Bila je vrlo iznenađen da je voda ima moć iscjeljivanja. Od tada, sve hladne poslastice samo kipyatkom.Voda ima memoriju. Čim se ne osjećate dobro, zatvorite oči, zamislite da možete vidjeti zeleno, a zatim premjestiti čašu vode bez dodirivanja rukom u smjeru kazaljke na satu. U tom slučaju, tražiti vodu, tako da će vas izliječiti. Zahtjev mora sadržavati vlastite riječi kao traži svoju dušu, samo budite sigurni da pročitate ovaj prije „Očenaša” i tražiti pomoć od Boga. I tako 5-7 puta. Nakon peticije prelaze svaku čašu vode. Nakon toga, voda, zatvori oči, predstavljajući zelena, polako piti u malim gutljajima. Ona pomaže nužno provjeriti. Samo je potrebno obaviti postupak s dobrim mislima, ne želeći nikome zlo.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan