Iako na prvi pogled je oklijevao, zadovoljni onda rezultati ostaju

Pozdrav, „baka!”

Želim podijeliti recept s kojim sam dobio osloboditi od daha. Međutim, kad sam ga poslao, odmah sam sumnjao u to, ali kad testiran na sebi, bio je zadovoljan s rezultatom.

Sada je doping rastu u svom vrtu. Za pripravu medicinskih infuzije, sipati u posude od tamnog stakla slog 1 Datura voća sjemenki 0,5 litara skuhati-Pervaki ili medicinski alkohol razrijeđen na pola sa vodom i ostavi se 15 dana na sobnoj temperaturi u kabinetu.

Svaki dan, protresite sadržaj. Gotova tinktura uzeti 25 kapi, svaki put baca u pola čaše hladne prokuhane vode ujutro na prazan želudac 30 minuta prije doručka. Pijte mjesec dana. Kako se ne bi izgubili, savjetujem vam da bi proslavili početak prijem tinktura. Tijekom liječenja potrebno je koristiti što više vode što je više moguće. Ponovite tečaj liječenje je moguće nakon 6 mjeseci. Tinktura ne samo da ublažava daha. To se uzima trombozu, koronarnu bolest srca, nemoć, paraliza, kao i za čišćenje posuda iz kolesterola. Kako se zaštititi od srčanog ili moždanog udara, infuziju treba biti pijan za 30 dana 1 put u 2 godine.

Liječiti uz Božju pomoć!


Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan