Oni koji pate od emfizema, ISKUSTVO ZNATI ujak nije spriječilo

Pozdrav, „baka!”

Želim podijeliti recept za liječenje emfizema.

Moj ujak je bio i to podmukla bolest. Obično se manifestira nedostatak daha, proizlazi najprije tijekom vježbanja, a kasnije na počinak. Pate od emfizema tanke, s bokovidnoy prsa i crvenkaste kože. Izdahnite zrak kroz usnama, presavijeni cijevi. Ti ljudi žalostan prizor. To izgleda kao da je i moj ujak.

Bolest se često maskira kao druge bolesti, tiho uništava pluća. Službenoj dužnosti-službeni medicina to koristi kako bi se uklonili vitamine, hormone, bronhodilatatori pripreme, stanjivanje sluz, ali često to ne donosi pozitivne rezultate. No, ima nade za oporavak. Moj ujak, na primjer, da se nosi s emfizema pomogao bilja. To izmel-hladan i mješovita 50 g brezove kore, 100 g Talij legochnika (velika lišaj raste na granama i debla listopadnih i crnogoričnih stabala), efedru biljka, kadulje i gospine trave, a zatim izlije na dan 1 žlica smjesa 200 ml kipuće vode, najmanje jedan sat, filtrira i piće infuzijske jednake porcije tijekom 2 puta. Svaki dan sam pripremiti svježe.

Osim toga, mi ujak ujutro se otopi u 0,5 šalice vode na sobnoj temperaturi 10 kapi otopine vodikovog peroksida i pila na prazan želudac. Sat vremena kasnije, sam piti biljni infuzija, a nakon pola sata doručka. Druga polovica infuzije piti kroz 6 sati. Stric je tretirana kao 3 mjeseca i vratiti! Na isti način se može uspješno koristiti u liječenju bronhitisa.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan