To bi trebao biti mješavinu triju banaka da se smiriti sve tuberkuloze

Pozdrav, „Baka!” Puno ljudi pita za učinkovit recept od plućne tuberkuloze. Godine 1958. bolest je i sam učinio. Ja ću podijeliti recept koji mi je pomogao vyzdorovet.Neobhodimo stakla tri litre staklenku izvan folijom tamni papir i stavio ga na dnu 10 sirovih jaja u ljusci, prethodno ih tuširanje s kipućom vodom. Nakon toga ulijte kipuće vode 5 velikih limun, pokrenite ih kroz mljevenje mesa i staviti mnogo jaja. Dodajte jaja i 300 g limuna mljeveno 3-5 godina aloe (agava), 0.5 kg meda i prelijte sve kvalitetne rakije od pet zvjezdica, tako da je njegova razina bila iznad 2 prsta banaka sadržaja. Ostavite 9 dana u tamnom hladnom mjestu (ne u hladnjaku!). Tekućina se ocijedi u drugu banku, preostalo jaje-med-limun težine nadjev i dodati tekućinu. Još jedan dan inzistirati, a zatim početi primati lekarstva.Pervy dan da se to 1 žličica 3 puta dnevno 30 minuta prije obroka, a drugi dan - 1 žlica, a sljedećih dana - farmacije stakla (25 mL). I tako dalje sve do kraja smjesu. Stoga je potrebno koristiti non-stop 3 tri litre staklenke. Istina, imao sam dovoljno za oporavak dvije limenke, iako sam imala teški oblik tuberkuloze. Savjetujem svima koji pate od tuberkuloze, da se liječiti to znači. Vrlo učinkovita.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan