Velika je snaga u sebi snagu!

Pozdrav, „Baka!” Pišem svima znati o mom ozdravljenju od tuberkuloze legkih.Mne 34 godina. Ja sam liječnik po struci i da mogu preuzeti kontrolu nad njihovo zdravlje. Ipak, na žalost, nisam se primjetiti da gmizati do mene strašna bolest. Pola liječi u tubdispansere ali od droge počeo odgovarati jetre i gušterače, a podmukao tuberkuloze bacil i ne žele napustiti svoje tijelo. Bilo je jako teško. I onda sam odlučio da se liječiti folk sredstvami.Pervy mjeseca bio domaćin limun češnjak smjesu. Nadjev 300 g oguljeni češnjaka i 1 kg limuna bez sjemena, miješa se i stavi u hladnjak za pohranu. Svaki dan sam uzeti 1 žlica 2-3 puta dnevno 20 minuta prije jela. To ubija tuberkuloze bacil. Još Uzmi 1 žlica 3 puta dnevno ribljeg ulja i pio 500 ml dnevno bujona ječma raka (staklo ispere zrna ječma 1 litru vode, dovedena do vrenja, te kuha 30 minuta. Ukloni iz topline, filtrira i kuhane smjese na 3-5 rak. popio sam hladna). Također sam pokušao napraviti moja dijeta je bogata bjelančevinama, mastima. Jesti meso, slanina, jaja, rastopljeni maslac, jaja, zobene pahuljice, luk, češnjak, lubenica, crvene repe, limun, pečene kruške, grožđe, kupus, med i morkov.No najvažnije - je infuzija dobrodošli Samos. Treba staviti u termos 1 žličica sjeckani bilje, uliti 2,5 litara kipuće vode i uliti 15 minuta. Naprezanje infuzije i otopiti u 1 žličica med i domaći maslac. Topli napitak 1 čaša u malim gutljajima prije ili poslije obroka. Tijekom dana popiti 3-5 šalice. Uzeo sam to znači mjesec dana, a onda je napravio pauzu od 10 dana i pije opet ponovio infuzijama. Nakon prva tri tjedna početku kašalj flegma, a šest mjeseci kasnije, kao što je prikazano od strane X-ray, tuberkuloza je samo mali ožiljak u plućima. Sada sam potpuno zdrava. I Samos pomogli djeci izliječenih od bronhitisa i kashlya.Udivitelnaya je trava! Tretirana je i Bog vam dati zdravlje, dobri ljudi!
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan