Uzmi, prijatelje, razmislite o tome kako ukloniti bolesti zglobova

Pozdrav, „Baka!” Sada je puno ljudi koji boluju od artritisa, osteoartritisa, osteoporoze i drugih bolesti zglobova. Želim predložiti načine na koje se boriti protiv tih bolesti, ja i moj blizkie.Odnazhdy, buđenje ujutro i leži na krevetu obavljanje vježbe „bicikl”, osjetio bolove u koljenu, dah i ne mogu savijati nogu. Od tog dana je počeo moj izlete do liječnika, ali ne jabs, bez recepta fizprotsedury nisu donijeti poboljšanje. A onda sam se sjetila da imam kuću tamo alkoholata Kalanchoe. Ja ga dobro kuhati. Ubijam za pola pola litre bocu rezanje lišće Kalanchoe, sipati vrha sa alkoholom i ostaviti na tamnom mjestu za tjedan dana uliti. S vremena na vrijeme sam se tresti sadržaj. Nakon sedam dana tinkturu gotova.Nachala izbrisati ga s obje noge, počevši od stopala. Nakon 2-3 dana, osjetio sam olakšanje, ali liječenje nije spriječilo za mjesec dana. I osloboditi zglobova boli.Moya liječi sestra artritis takvim sredstvima. Kad krumpir procvjetao, ona je pokupio boju, osuši u hladu, a zatim pregršt suhog cvijeća ulije 600 ml „triple” kolonjske vode i staviti suđe za 2 tjedna na tamnom mjestu. Tinktura se utrljava u bolno mjesto za noć, a ujutro isperite toplom vodom. Kako bi se olakšalo sestra stanje nedostajalo jednom dijelu tinkture. Oni s upaljenim bolesti, što možete učiniti jednu vtoruyu.Esche recept od bolesti zglobova. Umiješajte 1 šalicu jogurta isjeckan na fino ribeža sirovog krumpira je srednje veličine i uzeti ovu mješavinu u jutro na prazan želudac. Prvih 10 dana korištenja dnevno, a zatim uzeti pauzu i dan od 12. dana piti dnevno. Propil tako 10 puta, odmorite se u 2 dana, zadnjih 10 puta, uzeti kefir-krumpir mješavinu svaka 2 dana. Dakle, liječenje se produžuje za 2 mjeseca. Primanje znači vrlo dobre i trituriranjem pomogayut.Mozhno otopi u bočice „trostrukim” u Köln 5 tableta „aspirina” i „Analgin”, 25 ml 5% joda i spojevi ovog trljanja smesyu.Effektivno djeluje tinktura gliste. Oni trebaju staviti svježe u staklenku i prelijte votku, tako da je samo pokrivena crv sloj. Zatvori bocu Banki Tolstoj papir, vezati string i držite ga nekoliko dana na suncu. Tinktura trljati u oboljelih zglobova prije snom.Pust sprema sve Gospodina!
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan