Dijagnosticirano & laquo; artritis & raquo; Naučio sam živjeti - on me ne može slomiti



Pozdrav, „Baka!” Život iskustvo mi je došla tek kada reumatoidni artritis me skoro razbio. Bilo je vrlo teško izaći, kad nema apsolutno ništa nije pomoglo, i fizički bol donio ogromnu patnju. Ali, hvala Bogu, bolest ne može me slomiti. Gospodin dao snagu za borbu protiv bolesti. Iako u kuću i ne idu nigdje, ali po prvi put nakon mnogo godina bolest se osjećati puno bolje. Prije toga, međutim, i sam mogao hodati normalno, ali uvijek patili, posebno noću, s velikom boli, i sad ja ne pate, pa je naučila krotiti reumatoidni artritis. Nakon razdoblja teških egzacerbacija tijekom godina, moje stanje se poboljšava postupno. Prije toga, samo tretira sveobuhvatno pripremljene biljne pripravke, a sada je radila drugačije i trljanje tinktura ljekovitog bilja. To mi pomaže, i želim rasskazat.Ustranyaet sol depozite, u zglobovima i mišićima alkoholata žutika. I to pomaže da se nosi s gihta, kolelitijaza i Kolecistitis. To bi trebao biti 50 grama mljevene korijene biljaka dodajte 0,5 l 400 votku, inzistiraju 10 dana, procijediti i piti 25-30 kapi otopiti u 1 žlica vode, 3 puta dnevno 20-30 minuta prije obroka. Tijekom liječenja - mjesec dana. Razmak 2 tjedna i ponovno povtorit.Upotreblenie vodenim infuzijskim korijen žutika preporuča za liječenje učinke hepatitisa, upala žučnog trakta i jetre za normalnu probavu, zaustavljanje atoničke postporođajne krvarenje, a to infuziju se mora uzeti kao dodatno sredstvo u liječenju urolitijaze , giht i razne bolesti zglobova. Za dobivanje vodene infuzije treba biti 1 TSP žutika slomiti korijena izlije 200 ml tople vode i za 15-20 minuta. Dobivena infuzije naprezanja i popiti 1 žlica 3 puta dnevno za 20-30 minuta prije edy.Vyvodit soli iz zglobova i smanjenje boli i pomaže mi alkoholata luđi. Još promiče otapanje i uklanjanje bubrežnih kamenaca koriste u liječenju urinarne i žučnog kamenca bolesti, upalne bolesti bubrega i mokraćnog sustava, infekcija, gihta, osteochondrosis kao dodatni alat u liječenju tuberkuloze, kosti i rahitisa karijesa. Pripremiti alkoholne tinkture 60 g tlo korijena madder prelije 0,5 litara votke i 400 inzistira 21 dan. Nakon infuzije filtrirana i snimljen gore opisanih bolesti od 25-30 kapi 3 puta dnevno tijekom 20-30 minuta prije ili nakon jela sata, svaki put širenja tinkturu u 50 ml hladne kuha infuzije vody.Vodny madder dugo koriste u narodnoj medicini u bolestima slezena, menstruacija odlaganja kao laksativ i diuretik. Zahtjeva 1 TSP slomiti korijenje biljaka sipati dvije šalice kipuće vode, inzistirati 30 minuta, procijediti i piti 0,5 šalice 3 puta dnevno 20-30 minuta prije obroka. Tijekom liječenja - 30 dana. Ako je potrebno, nakon 3-6 tjedana povtorit.Mozhno mogu koristiti luđi i u suhom obliku. Suho mljevenje u prah korijena i da ga 1/3 TSP stisne 0,5 čaše vode, 3 puta dnevno tijekom 20-30 minuta prije ili nakon jednog sata pomoću edy.Izbavlyaet soli naslaga, liječenje artritisa, poliartritisa, išijasa, bol u leđima, pozitivno utječe na metabolizam, čisti tijelo, jača imunološki sustav i pomaže tijelu da se nosi s bolesti močvarnom cinquefoil. I koristi se u liječenju želuca i raka dojke, mioma i policistični. Uz protuupalno i rana-ljekovito djelovanje, pomaže cinquefoil gotovo u potpunosti dobili osloboditi od raka i toksični učinci himioterapii.Obychno za pripremu vodene infuzije cinquefoil, 1 žličica drobljeni korijenje biljaka s rizoma izlije 200 ml kipuće vode za 30 minuta i filtrira. Uzmi nastalu infuziju od 1/3 šalice 3 puta dnevno 20-30 minuta prije obroka. Radim drugačije. U jutarnjim satima nakon buđenja u 1 litru kipuće vode 1 žličica slomiti korijena Comarum, tvrde da se ohladi, zatim se filtrira i piti infuziju tokom dana umjesto vode. Tijek njegove uporabe nije ograničen. Čaj pivo od Comarum, piti stalno, a ponekad samo naizmjenično svoju recepciju s drugim lijekovima infuzijama rasteniy.Chtoby pripremiti alkoholata Comarum, 50 g tla korijena i rizoma biljaka izlije 0,5 litara votke i 400 inzistirati 21 dana na tamnom mjestu. Gotova sredstva ne filtrira i iscrpljen. Uzmi tinkturu sve bolesti je gore spomenuto 1 žličica 3 puta dnevno 30 minuta prije obroka, širenje svaki put 50 g kuhane hladne vode. Isto rješenje može biti gumiran bolan zglobova. Tijekom liječenja - 1 mjesec. Preostali nakon upotrebe tinkture Comarum korijeni se kuhati u 1 litre vode i pije obične chay.Iz biljke kako je opisano gore, može se dobiti univerzalni alkoholat. Njegova uporaba povećava terapijski učinak u liječenju bolesti mišićno-koštanog sustava, potiče brzo uklanjanje soli i učinkovito taloženje svih lijek nedugov.Dlya spomenuti tinkturu univerzalnih potrebno samljeti i miješati 3 žlice Korijen žutika, crvena boja i Comarum Marsh, izlije smjesa je 0.5 l 400 votka i uliti 21 dana na tamnom mjestu. Nakon toga, procijediti i uzeti 30 kapi otapanjem u 50 ml hladne prokuhane vode za 20-30 minuta prije obroka. Tijekom liječenja - mjesec dana. Nakon 2 tjedna pauze, ponoviti. Ponovno provesti na dva načina liječenja do kraja polgoda.I želite podijeliti recept za univerzalnu biljnog čaja. Potrebno je samljeti i pomiješati 3 žlice korijenje biljaka je gore navedeno, a zatim 1 TSP Uliti u smjesu od porculana posudu 200 ml kipuće vode, pokriti jela tanjur i uliti 30 minuta. Procijedite i pijte 1/3 šalice 3 puta dnevno 20-30 minuta prije obroka. Tečaj je korištenje biljnog čaja - 30 dana. Svaki dan pripremiti svježe. Nakon završetka tečaja liječenja uzeti pauzu za nekoliko tjedana, a zatim ponovite prijem biljnog čaja. Budući da ja ne uvijek dobiti piti 3 puta dnevno, koristi sam ga 2 puta dnevno, ali ne prihvaćaju na 1/3 i 0,5 šalice. To se događa da sam to čak i lakše. Otopiti 1 TSP završio biljni čaj u 1 litru kipuće vode i piti napitak kao običan čaj, ali bez šećera, za dnya.Vot i održavati svoje zdravlje. Koristi moje iskustvo, dobre ljude, a ne pozli.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan