Ne ostavljajte trag giht sijena truleži i vode

Pozdrav, dragi „baka” odlučio reći kako sam ozdravio njezin sin podagry.On složio, opirala govoreći: „Dakle, potrebno je dugo da se liječi, a tableta progutati puno lakše”, ali kada je došao k meni noću i traži da odmah sam počeo njegov lechit.Ya pogleda na nozi, pod utjecajem gihta, i bio užasnut - ona koljena nadut i poplavi. Ah, to će biti mala, tako da ih tuku! A u 40 godina? No, još uvijek je viši od mene?! Rekao sam mu: - Brew sijeno prašine, pritiska i toplo obkladyvayut cijela noga, ali na vrhu je dobro ukutyvay.Sdelal tako 3-4 puta i otišao. Već dugo vremena nije došao, bio sam zabrinut. Kada je čekati, prvo što sam pitao mog sina kako mu noga. On je rekao: - Ja ću živjeti, moja majka je priča !. Ako netko želi primijeniti da bi se dobio takav tretman, želim odmah upozoravaju na moguće greške: u svakom slučaju, ne čim su noge prestanu bolovi prekinuti liječenje. Kada završite s primjenom peludnu prašinu u potpunosti ukloniti bolest iz tijela, početi će se koristiti u tretmanu vode. Uostalom, vodeći uzrok gihta - obilna hrana. Tijelo je u stanju nositi se s hranom, tijela ne mogu se obraditi i naučiti, a onda je u jednom trenutku formirana swale (krvnih ugrušaka) u drugu - močvare (loši sokovi), i oko kosti će puno pijeska, vapna i kamena, stvarajući uzrokovanog gihtom čvorovi. Pod utjecajem vode oni rassypayutsya.Itak, 3 puta tjedno prije spavanja kako bi se u potpunosti isprati s čistom vodom i odmah otići u krevet. Prva 3 tjedna 2-3 puta tjedno raditi „španjolski ogrtač.” 2 Stavite poplun na vrhu, pokriti ih sa celofanom i staviti gore, tako da nema zraka. Laž 1-2 sata. Sljedeći mjesec, uzeti topla kupka s esencije od zobenih sijena prašine ili solomy.Polzuytes moje iskustvo i dobiti dobro.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan