Vraćanje potamne caklinu

Pocrnjeli cakline na zubima sam vratiti na ovaj način. Prvo sam stavio na desni, ponovio nekoliko puta, slomiti češnjaka (lagano ispeći, ali moramo biti strpljivi!) Ili malo češnjaka pomiješana s cikle. Zatim, kako bi se lučiti mrtve microparasites tako, u isparila urinu ovlaži vate, pritisne, a primjenjuje se na desni. Nakon 5-10 minuta, vuna jako nabubri sluzi. Odmah sam ga zamijeniti sa svježim. I tako do desetak puta dok se smanjuje oticanje desni. Dakle, ponavljam dnevno. Nakon otprilike dva tjedna zubi ponovno postati belymi.Chtoby dobili osloboditi od zuba, glavobolja, mišića ili bol u zglobovima, prijavljujem ovaj tretman. Prvi rub na bolno mjesto (na zubobolju u obraz pacijenta nasuprot zub) infuzije pročišćenog kerozina u maticama, a zatim gornji sloj nanoshu tonyusenkoy ljekarna mast „Finalgon”. Roku od sat vremena, bol se postupno smanjuje, a onda sve prolazi. Nakon toga, ukloniti s kože „Finalgon” vatom natopljenom u biljnom ulju. Voda ne može biti, jer može doći do opekotina.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan