BOW sprečava gubitak kose, ali ne preporučuje se primjena

Pozdrav, „Baka!” Često možete naći recept preporučiti gubitak kose temeljito utrljava u glavu sok od luka. Recept je sigurno jednostavno, ali ako se pokuša zamisliti oni koji preporučuju? I ovdje sam na sebe ispytala.Seychas sam u mirovini, ali u dalekoj učenika, odlučio rasti bujnu lijepu kosu, a to je, naravno, bilo je potrebno ojačati svoje korijene i na taj način spriječiti gubitak. To me uhvatili zatim u rukama recept, uzeti u obzir koristeći u tu svrhu luk. Pritisnula sam sok od luka i pažljivo utrljava u korijen kose. Nakon par sati, a ne preko pola dana, kao što je preporučeno od strane nekih, oprala kosu sapunom i šamponom. No, sok od luka pa upija u kožu i kosu, da unatoč pranju, osjetiti miris luka. Budući da je u tih 60 godina student, kao i svi moji prijatelji, prisustvovao sam tjedni kupku. I ovdje, jednom sam navlažite glavu s vodom iz mene odmah počeo mirisati kao što su luk. Djevojka upita, „Tko prije odlaska na kupanje jeli luk?”, Ali ja rekao ništa u početku, a onda je priznao da sam utrljati sok korijen kose luk kako bi ih se spriječilo od pada te u budućnosti, oni su bili debeli i pahuljasto. Sam postigao to, a miris je nestao s vremenom, ali se dobro sjećam, neki osjećali neugodno pred zatim druge. Dakle, bilo tko sa željom da se nosi s gubitkom kose koristite sok od luka, ja ne savjetujem to delat.Suschestvuet mnoge druge učinkovite metode. Neki, od kojih se također provjerava na sebi, želim predlozhit.Zaleyte u caklini lonac 2 litre kipuće vode šaku pupoljaka, listova i stabljika hmelja, dovesti do kuhati, kuhati malo i oprati kosu s esencije. Oni također isperite. Može se koristiti umjesto hmelja koprive. Postupak za pripremu smjese, i njegova upotreba je isti. Učinkovito se koristi za jačanje kose čičak. Idi kopaju u jesen korijenjem biljaka, oprati, izrezati na tanke trake i osušite. Za 2-3 sata prije šamponiranja 1 / 2-1 / 3 šalice nasjeckanog sirovog uliti u enamelware 2-2,5 litre kipuće vode i pustiti da odstoji 20-30 minuta. Nakon toga, kuhati, a zatim uklonite posudu s vatre, a za pola sata možete koristiti juhu za pranje i ispiranje volos.Uveryayu da redovito primjene ovih alata, te osigurati da vaša kosa će prestati ispadati, biti bogat i lijep. Sretno!
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan