Perut - nije uvijek medicinski problem



Ja sam dijete rata. U teškim poratnim godinama nije bilo različitih kozmetičkih proizvoda za njegu kose, tako da je moja majka uvijek oprala kosu toplom vodom i blagom sapunicom „jagoda”. Zatim tu je „jaje” sapun i „lanolin”. Druga sredstva za pranje kose, ne bylo.Inogda isperite kosu infuziju čičak korijen, koji se koristi za to i juha ljupčac. I, začudo, nema peruti i seboreje nisam bio tamo, a kosa je oduvijek bila curvy i krasivye.Kogda otišao u 5. razred, prvo je kupio u apoteci šampon i oprala glavu s njim. To je čudo - kosa zasja, prolijevanje na leđima, kao svila. Nisam mogao diviti njihovoj ljepoti. No, radost je bila kratkog vijeka. Ubrzo je kosa postala suha, krajevi bičevani, a vlasište je prekriveno puno peruti. To je trajalo nekoliko godina. Onda sam negdje pročitao da je seboreja (gljivična bolest kože), i počeo ga trljati u kožu raznih masti od ove bolesti. No, sve je bilo uzalud - nakon svake kose oprati sve ponavljati i formiraju nakupine peruti na vlasištu šampon strupya.Odnazhdy cjelini nije, a ja sam ponudio umjesto da kupi tekući sapun sa dodatkom morske krkavine ulja. Naravno, bio sam razočaran, ali kupio jer ne postoji alternativa. Došao sam kući, oprala kosu s ovim sapunom, suši kosu i kada češljanje vidio da je koža bila čista, tragovi peruti lijevo. Početak i dalje koristiti ovaj sapun, sa zadovoljstvom gleda čistu kožu i diviti njegovu lijepu volosami.No jednom u prodaji takvih sapuna nije, ali postoji mnogo različitih šampona. Pokušao sam sve od njih, i kao rezultat moje kose pao opet u puno peruti i kosa počela split završava. Pogotovo ove pojave pojačane nakon koncentriranog shampuney.Vskore sam primijetio da mi je nekad gusta kosa počela tanka i podsjetio Insignias (ostatke otchesa lanenih vlakana). Tada sam počeo intenzivno liječiti. Naribati luk, iscijediti sok iz nje, a majka mi utrljava u korijen kose. Nakon što je nosio na glavi plastičnu vrećicu, vezao s ručnikom i ostavite 2 sata. Zatim oprala kosu „djeca” sapun i isprati izvarak čičak korijen. Postupak se izvodi 2 puta tjedno. Ona je tretirana na način glava oko 2 mesyatsev.Posle sapun tretman samo „djeca” sapun i ispiranje kose s vodom i žumanjka (žumanjak svježeg jajeta otopiti u toploj vodi). Kao rezultat toga, kosa ponovno postati pahuljasto i sjajna i perut i seboreju, a ni traga. došao sam do zaključka da je moj skalp ne bi šampon, i zaustavio ih polzovatsya.Esli zhirneyut kosu, a zatim ih isprati nakon pranja vodom s octom. Koncentracija vodene otopine octene sve se treba definirati kao masnu kosu u svima. Tada se kosa ne mora se prati svaka dva dana, a dovoljno je jednom tjedno. Sada ponekad koristim šampon, ali moja kosa samo reagirati na to kao da sam cijeli dan u suncu uz otkrila joj je glava. skalp peče kao spaljena opet peruti i kosa počne padati. Preporučujem svakome tko pati od takvih pojava, posebno obratite pozornost na ono što vam je oprati kosu. Pokušao sam koristiti za pranje kose šampon za perut, ali takve stvari kao reklama, ne osjeća. Vjerujte mi, perut - nije uvijek medicinski problem. to doživio sam. Tko želi - provjeriti.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan