Ključao

Tu je i slučaj
Moj nećak obzhog trajekt cijeli prsa, ruke, lice, vrat, uši i košulju zaglavi na tijelo, što je sve žuljevite i scabs. Otkrio sam o tome tjedan dana, kuhana krema od bilja, a drugi od iste bilja kuhane juhe. Trpio u bolnici, ja uzeo vatu i zavoj. Runo pere juha bilje uši, vrat, gdje nije zamotana. Kraste isprati, isprati cijelo tijelo i spalio. No, nakon 15 minuta tijelo je bilo bijelo. Tada sam stavite namazane mašću. Noću, supruga drenched zavoje esencije ljekovitog bilja. Na drugi dan, pere sam rane Uvarak od bilja i opet mazali mast .... Za tjedan dana je već bio kod kuće.

Uvarak bilja i masti I dobro proizvesti. Ne doziranje, kao i moje ruke će se travu, toliko blago: orahova lišća, lišće koprive, list stariji, trputac list, celandine i penjalice - cijela biljka, listovi i cvjetovi badylya, list sljeza list crno velebilje, matičnjak list , metvica list, list Artemisia lista i catnip. Ono što nije - ne smeta. Bi list orah, rusa, nevena, bazga, kopriva. Moj, rezhu, ja melyu kroz mljevenje mesa i nagomilati u staklenku 1 dio mješavine bilja i 1 dio bilo masti, ulja. Varia vodenoj kupelji tijekom 4 Chasa (banke pokriven poklopcem kositra ne brtvi). Cool - filtrira na gazu. Weed ne izbaciti - staviti u staklenku i držati u frižideru. Ostatak opet kuhati vodenu kupelj na 15 minuta. ohladi ja, a mast je spreman. Prije upotrebe, provjerite ovo: širenje na dio uzorka (provjeriti da li će to biti alergiju). Ako alergični, onda morate liječiti niz, nokte.
Tretiraju uz pomoć Boga i moj savjet ...

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan