Brazilski ravnanje kose: recenzije. Korištenje keratin ravnanje

Keratin kose ravnanje - štede postupak, za razliku od drugih metoda ravnanje .. Osim toga, ova metoda omogućuje da se ojača oslabljenu kosu. Ispada dvostruki učinak - povećanje plus ravnanje.

Keratin ravnanje kose: Metodologija

Negativan utjecaj na okoliš, loše navike - sve to postaje uzrok gubitka prirodnog keratina u koži, noktima i kosi. Njihova pojava postaje umanjena.

Kada keratin tretmana, otopljene molekule prodiru u strukturu kose ih obogaćuje potrebni elementi, štiti od štetnih učinaka. Brave promijenila na bolje, postati sjajna i izrazito glatka.

Brazilski ravnanje kose

Proizvođači nude preparate i sredstva za ravnanje kose puno. Postupak počinje ravnanje kose bez prašine i masnoće. Zatim, s udaljenosti od 1 cm od korijena kroz svoje dužine primjenjuju na keratinskim posebnog sastava. Dalje, suši kosu s četkom, bez objekte za pranje. Zavrsila taj postupak zapravo zaglađivanje kose namijenjen za ovu posebnu utjuzhkom. Cijeli postupak traje oko 3 sata.



U stvari, keratin ravnanje kose - to je njihovo intenzivno liječenje, keratin zasićenje - to jest, protein iz kojeg naša kosa je sastavljen gotovo 90 posto

Vidi također:

Brazilski keratin kose ravnanje

Brazilski keratin ravnanje (CGT) - Ne samo da dobro smiriti nemirno fluffy kosu, ali i učiniti ih zdrav i neobično sjajan.

Zašto se postupak naziva „brazilski keratin kose ravnanje”?

Brazilski ravnanje kose

Sklopu keratin formule - jedinstveni ljekovita biljka iz Brazilu, kao i mnoge aktivne mineralnih sastojaka, među kojima je i sam keratin - tvar koja se veže postojećih kemijskih mostova u strukturi kose, a time i obnavlja njegovu strukturu. Osim keratin, u posebnom ispravljanja pripravak uključuje tvari, konzervanse Spoj keratin i njihovu aktivnu toplinsku zaštitu, za zaštitu i protiv štetnih zračenja.

CGT lijek može se koristiti čak i na vrlo oštećenu kosu bez štete za njih. Osim toga, zahvaljujući keratin sur. Povrća komponente, strukture kose potpuno obnovljena. BKT ne sadrži nikakve jake kemikalije. Da posebnih fondova je tako nježan da se može koristiti za obojenoj kosi. U stvari, ona se može koristiti za apsolutno bilo koju vrstu kovrče. Sastav prodire duboko u kosu, obnavljanje i gornji poklopac kosa okna sa zaštitnim filmom, sprečavaju daljnje oštećenje.

Kakav tvari - keratina?

Brazilski ravnanje kose: recenzije

To je vrsta proteina visoke u aminokiseline zove cistina. Tijekom postupka, keratin ravnanje dobro obavija kosu i prodire svoj štap, pružajući maksimalnu zaštitu. U pripremama CGT - keratin - „tekući oblik naše kose je” Keratin molekule, zbog svoje male veličine, duboko i lako prodire u kosu zanoktica, pomaže poboljšati njegovu strukturu iznutra. U kombinaciji s drugima. Aktivne tvari daje keratina kose snagu, sjaj i elastičnost. Tvar za pripremu CGT uzeti Zelandu ovčje vune, t. Da. To se smatra većina ekološki prihvatljiv.

Brazilski keratin ravnanje kose: recenzije

  • Julia: Ja ću podijeliti svoje dojmove i rezultate. Nakon ljetnog odmora, bio sam zreo za postupke za njegu kose i odlučio ga kombinirati sa keratin ravnanje. Moja kosa nije obojena, prirodu kovrčava i umorni od sunca, suhe i tanke na vrhu. Nakon provedenog postupka, ne sebe prepoznati u ogledalu! Rezultat je zapanjujuća!
  • Xenia: Keratin kose nakon osobno sam se jako mekana i sjajna. Počeo sam ih suha brže i lakše stilu. Kosa je puno duže ostati čist, a to je jako lijepo.
  • Teller: ja postavio rekord za sebe nakon keratina. Polaganje vrijeme smanjen od uobičajene svakodnevice za mene 30 minuta do 5 minuta. Neka sam spavati u.

Brazilski ravnanje kose: slika

Brazilski ravnanje kose: slika

Brazilski ravnanje kose: slika

Brazilski ravnanje kose: slika

Provjerite kosa rukovanje, sjajna i jaka volja, takav postupak kao keratin ravnanje Volo. Ova metoda omogućuje ne samo da je kosa više atraktivnih u izgledu, ali i da ih ojača iznutra.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan