Keratin obnova kose: recenzije

Keratin oporavak je jedan od najučinkovitijih postupaka liječenja kose među trenutno mnogi na tržištu frizerske usluge. Keratin je mekana prodiranje u strukturu kose elemenata koji su toliko potrebne za njihovo zdravlje.

Svaki proizvođač opisuje svoje proizvode kao najbolji, ali to je stvarno teško reći. Najbolja reklama pri odabiru proizvoda s keratinom za obnovu kose mišljenja nisu zainteresirane osobe.



Keratin obnova kose: firme recenzija proizvoda Lanza

  • Daria iz St. Petersburga: „Ja sam proveo u salon bojanje kose i istovremeno čvrstim Lanza dlaka restauriranje proizvoda. U usporedbi s proizvodima drugih tvrtki ne mogu, ali keratin Lanza sam stvarno volio kosa je postala puno bolje i dobro njegovan. "
  • Elena iz Moskve „, pokušao sam vratiti kosu pomoću 3 cijevi keratin, što terapijski koktel. Kosa postaje sjajna i zdrava, ali ne za dugo. Općenito, postignuti rezultati, bio sam zadovoljan. "
  • Valeria, Penza: „Made keratina kose restauracije tvrtka Lanza. Stvarno sam ga volio. stanje kose poboljšati. Oni su postali elastična i sjajna. Međutim, prvi put da je učinak liječenja je trajao 2 tjedna. Tko je nestalo za mjesec dana. "
  • Lera, Moskva: „Pokušao sam proizvodima tvrtki Nanomaks, Treysis i Lanzhou. Od svih najviše sam volio proizvode Lanza. A za cijenu to je vrlo pristupačan. Postupak traje oko 20 minuta. Za sumnjali želite napisati, da sam Prugaste dužine kose. Njihovo stanje postupno počela propadati. Pokušao sam proizvode od 2 društva i samo dodatno pogoršalo njihovo stanje. Odlučio sam pokušati Lanzhou, a rezultat premašio sva moja očekivanja. Pokušala je zamisliti, dakle, preporučujem svima. "

Keratin obnova kose: na ne-IBM proizvoda mišljenja

  • Lisa, Tyumen, „vratiti sam svoju izbijeljenu kosu pomoću Nanomaks. Sastojci činilo teško, a krajevi kose počela raspadati. Ali ostatak njezine kose zasjala i svjetlucala. Više nije učinio, ne jako puno. "
  • Olga, orao: „Uzeo sam iskoristio keratin za oporavak Nanomaks kosu. Često posvjetljuje kosu i meliruyu. Sada je kosa izgleda više glatka i zdrava. Nisam očekivao da će keratin tako pomoći. "

Keratin dlaka restauriranje: o utjecaju mišljenja

  • Maya, Vladivostok: „Nisam obnavljanje maska ​​za kosu sa keratinom. Rezultat je bio vrlo impresioniran. Mislim da to s vremena na vrijeme, jer je kosa jako oštećena nakon sijeva i označavanje, iako je prilično skup postupak, ali zdravlje kose je skuplji. "
  • Ana, Kalinjingrad: „Jedna od faza procedure za restauraciju kose pomoću keratina - to je prehrana i hidratacija kose, vlasišta. Keratin uđe u strukturu kose i popunjava microdamages u njemu. On je umjetno vraća ravnotežu keratina u strukturu kose te pomaže u jačanju kose folikula. Zato sam se keratin za vraćanje njihove kose. Ja stvarno volio rezultat, odlučili koristiti u budućnosti. "

  • Svetlana, Kijev: „Kupio sam set keratinski tretman. Vrlo rado. Ja provesti tečaj 1 put tjedno. Nakon pranja, osjećam blaženstvo. To miriše dobro, kosa je glatka i sjajna. "
  • Daria, Moskva: „Za mnogo godina bio sam plavuša. Nedavno sam pokušao postupak obnovu kose uz pomoć keratina. Kosa postaje gušća, mekša i sjajnija. Najviše od svega mi se svidjelo da kosa savršeno je počešljana i tražiti više njegovan. Savjetujem svima da koriste neprirodnu plavu postupak obnovu kose, keratin, nećete požaliti. "

danas keratin oporavak smatra da je najbolji način za vraćanje prirodnu snagu i zdravlje kose. Naša kosa je sastavljen od 90% keratina, koji su dobili u pravoj količini na korištenje posebnih keratin kozmetičkih proizvoda. Prema istraživanju američkih znanstvenika, obnova kose pomoću keratina sposobna 3 tretmana dramatično poboljšati svoje strukturu kose i vratiti zdravlje i sjaj.

Vidi također: Enrobing kose sa svojim rukama

Kada odaberete bilo koji od proizvođača proizvoda bi trebao pažljivo pročitati sastav proizvoda i naći izjave ljudi koji su već pokušali brand tvrtke. Na taj način možete zaštititi kosu od još većeg zla nego što su nanijeli. tako da samo Vi stvarno može poboljšati stanje vaše kose i ne troše svoj novac uzalud. Sretno vam!

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan