Kako napraviti gusta kosa? Korisne savjete i testirani Recepti

Jeste gustu kosu o prirodi nije dao svima, međutim, ova situacija može ispraviti uz pomoć nekih narodnih lijekova. Oni će biti osobito korisno za one koji imaju opadanje kose zbog stalne izloženosti negativnim faktorima. To česte bojenje,

toplinska obrada, stres, i bolesti koje su povezane s disfunkcijom unutarnjih organa.

Brige o pogoršanje uvojaka trebao pojaviti, ako počnete da se primjetiti da ste izgubili više od 100 vlasi dnevno. Tradicionalni recepti prenosi s koljena na koljeno, vratit će se u svoje bivše niti gustoće. Ali, morate ih koristiti s pravilnosti i za dugo vremena.

Izvrsna rast kose pomaže masažu glave, što nije teško za napraviti kod kuće, koristeći cedrovine ulje. To se prodaje u svakom apoteci. Za početak, nanesite ulje na kožu, a onda svjetlo kružnim pokretima masirati masaža za 15-20 min., Zatim isperite toplom vodom.



Stimulirati rast folikula kose, i drugi. Ulje. Na primjer, preporuča se miješati 1 sat. L. Kotač i čičak ulja s 2 Ch. l. sok od limuna. Utrljajte ovu smjesu u glavu, a zatim isprati s normalnim šamponom. Takvi postupci su dobro učiniti prije svake glave za pranje.

Kako napraviti gusta kosa?

Maske za gustoću kose: recepti

Ako imate više vremena susresti se s kosom, onda bi za njih poseban maske povećati gustoću.

Na primjer, uzeti 1 žumanjak dodavanje tome 1 žlice. l. kvasac u opeke i 1 žlice. l. Uvarak od bilja. Što se tiče potonjeg, možete odabrati bilo. Međutim, za bolje odgovara neven crvenu kosu za plavuše - cvjetova kamilice, s tamnom kosom - koprive, hrastove kore, i gospine trave. Sve ove smjese mora sipati toplo mjesto otprilike oko 1 sat.

Zatim dodajte na njega 1 žlica. l. čičak ulje i 10 kapi bilo aroma uljima. Nanesite masku na čitavu dužinu kose od korijena, smjesa treba biti topla. Zatim je odmahnuo glavom s polietilena za pola sata, a zatim isperite kosu toplom vodom. Za očekivanih pozitivnih učinaka čine postupak 10 puta u razmaku od 3 dana.

Savršeno pomaže imaska ​​se na temelju pinjolima ili borove ulje. Bilo je u tih tvari predstavljaju element u tragovima koji jača kosu i potiče njihov rast. Dakle, uzeti pinjole, samljeti ih, i stalno se ispuštati vodu napraviti gustu kašu. Zatim stavite ovu smjesu u keramičkoj posudi i stavite u pećnicu oko 30 minuta. To će imati mješavinu koja sliči normalno mlijeko. Preporučuje se utrljava u kožu svaki dan za 2 tjedna, onda bolje napraviti pauzu za 2 mjeseca.

izvrstan sredstva gustoće kose - bademi. Za pripremu maska ​​im Peremel 1/2 čl. bademi i dodati malu količinu mlijeka. Tada bi se smjesa na dosljednost kiselo vrhnje. Nanesite ga na kosu za oko 2 sata, a zatim isperite. Učinak je posebno vidljivo kod izvođenja vremena postupak 1 tjedno za mjesec dana.

Ako želite napraviti biljni isprati gusta kosa će esencije od koprive, nevena i čičak korijen. Osim toga, takva sredstva dobro stimuliraju metabolizam, što je vrlo važno za rast novih folikula.

Kako napraviti gusta kosa?

Gustoća Inna kose: recenzije

Kako povećati gustoću kose, možete isprobati razne dodatke prehrani koji se prodaju u ljekarni.

  • Alice: Ovaj biološki aktivni dodatak prehrani za poboljšanje stanja moje kovrče. Što se tiče gustoće nisam siguran, ali kosa počela padati manje. To je također lijep rezultat!
  • Daria: Čitao sam da je u Gustoća Inneov kose ekstrakta sjemenki grožđa i zelenog čaja. Oni poboljšavaju cirkulaciju krvi, što je vrlo važno za folikula s hranjivim tvarima. Taurin, jer tijelo treba poticati procese oporavka, pospješuje rast jake kose, kad u potpunosti isključuje mogućnost deformacije folikula. Cink, koji je također dio sredstava i sprječava gubitak kose, a također je uključen u sintezu keratina.
  • Julia: Da biste vidjeli rezultat, morate piti Inna najmanje 3 mjeseca, tako da ne očekujem da imate jednog dana promijeniti kose. Sam uzimati lijekove za godinu dana, uzimanje pauze u nekoliko mjeseci. Moja situacija je znatno poboljšana!
  • Nastasia: Ja sam od djetinjstva kosa rijetka, Inna samo vizualno povećanje volumena, mislim. No, to je svakako veliki rezultat previše.
  • Margarita: Inna ne može se koristiti u trudnica i dojilja i djece mlađe od 14 godina. Tako da je bolje da ne riskirati radi ljepote. Imam koristi ovaj dodatak prije, ali planira uzeti dijete zaustavljen.

Kako napraviti gusta kosa?

Vidi također:

Među narodnih lijekova koji povećavaju gustoću kose, a oni koji su na prodaju, možete odabrati za sebe odgovarajuću opciju. Najvažnija stvar - napraviti postupak i uzeti lijekove redovito! Samo na taj način ćete postići rezultat. Sjeti se da je rast kose - fiziološki proces ga vratiti u određeno vrijeme. Zato ne brinite ako ne dobijete željeni efekt u najbržem mogućem roku.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan