Čarape za pedikuru: recenzije. Vrste čarapa za pedikuru

Jedan od relativno novi izum znanstvenika iz izlazećeg sunca - Japanu, čeličnih prstiju za pedikuru. Kao što smo uvjereni programeri, poput čarapa može zamijeniti punu pedikuru salon.

Japanski čarape za pedikuru: recenzije

Izum je porijeklom iz Japana, tako da je najpoznatija marka čarapa za pedikuru je japanski proizvođač, pod nazivom «BabyFoot». Prema programere, te čarape čine kožu mekom noge, a njihov učinak traje dugo vremena. Oni bi se dobili osloboditi od žuljeva i kurjih očiju, promicati konvergenciju grube kože. Sastav aktivne tvari sadrži mliječnu kiselinu i 17 prirodnih biljnih komponenti. Glavni kontraindikacijam korištenje takvih sredstava je ekscentričnost svakog dijela uključeni u proizvodu.

Još jedna zemlja-tvornicaItel čarape za pedikuru je Kina. Njihovo djelovanje je gotovo identičan Japancima, ali glavna razlika je u cijeni. Ako Japanski pedikura čarape su u prosjeku od 1.500 rubalja., Kineska analogni mogu se kupiti na svim 200.

Čarape za pedikuru: recenzije



Druga razlika - sastav aktivne tvari. To je jednostavnije kineske proizvode zbog ovog vremena povećava kože. Nosite ih više ne trebaju i stoga povećati broj postupaka u usporedbi s Japancima. Kvaliteta je također niže, ali mišljenje ima kupac su bili podijeljeni - neki su kritizirali kineski proizvođač, a netko ne vidi razliku od japanskog proizvoda.

Također, tu je i korejski čarape za pedikuru. Oni su također jeftin. Njihov učinak je još gore nego što je Japancima, ali veći nego da od Kineza.

Primijenite ove čarape lako. Prvo moramo pažljivo pročitati upute o kupljenom proizvodu. Čarape moraju se nositi na nogama i pričekajte 1 do 4 sata, a sve ovisno o tvrtki koja je proizvodila proizvod. Zatim morate oprati noge sapunom i vodom. Rezultat će biti vidljiva nakon oko 3-7 dana. Koža će ići velike krevete, ali peta će postati savršena glatkoća i mekoću.

Gel čarape za pedikuru

Nakon korištenja za pedikuru čarape, mnogi ljudi se savjetuje da koriste mekši mogućnost za zadržavanje učinka - naime, gel čarape. Najpoznatije tvrtke - proizvođači - «SikliFoot». Njihova cijena je oko 1200 rubalja. Gel pripravak uključuje različite vrste ulja koje hidratizaciju stopala. Dress čarape bi trebao biti oko 3 puta tjedno za pola sata. Paket ima detaljne upute.

Druga vrsta sličnih proizvoda - silikonske čarape. Razlika u snazi ​​nije, nakon svega, u prvom i u drugoj verziji sadrži hidratantne ulja.

Tu je još jedan proizvod za njegu stopala - to je jednokratne papuče za pedikuru. Oni se mogu primijeniti kako u salonu i kod kuće kao postupak. Najčešće se koristi za saune, kozmetički saloni, bazeni. Kuće se mogu staviti na čarape nakon pedikura, dopustiti koži da diše i da se ubrza njegovu obnovu.

Čarape za pedikuru: recenzije

Čarape za pedikuru «Sosu»: recenzije

Tvrtka «Sosu» je jedan od najpopularnijih brandova u našem vremenu za pedikuru čarape. Postoje 3 vrste ovog proizvoda sa različitim okusima - mente, ruže i lavande.

  • Natalija: To je najbolje učiniti postupak na pari nogu, učinak će biti mnogo jača! A kada se primjenjuju čarapu 1 u obje noge, a druga je također potrebno da pare neposredno prije postupka. Prvo, koža postaje poput pergamenta, a sutradan je već skinuo, ali onda vrlo glatka!
  • Elena: Kupio na prijateljski site, ali ne i veliku stvar za grube pete. Ako su trčanje, i dugo rukovati, ne očekujem dobar učinak. Moje pete su održani 1. postupak, nije pomoglo (grube kože). Zatim je koža dobro je otišao i postati mekana, djelovati bila na 4. dan, nakon vrućeg kupka stopala. Mislim da prvo moramo tretirati peta, čekati tjedan dana, opet učiniti postupak. Ja ću eksperimentirovaTh!
  • Catherine: učiniti postupak, u skladu s uputama. 1 do 2 noge nosochek naizmjenično. U početku razočarani, jer nakon 4 dana, a rezultat nije bio. No, na 5. dan kože počeo oljuštiti i vrlo obilne, osobito na nožnim prstima i petama. Počela sam ih paru, a onda je počeo motati nastale pahuljice. Koža postaje vrlo mekana na dodir, čak i bolje nego nakon pedikura salonu. Rezultat me se jako dojmilo. Savjetujem vam da isprobate sve one čarape!
  • Christina: Kako reći da sam oduševljen - da i ne govorimo! Držeći čarape 1 sat 40 minuta na svakoj nozi, nakon 3 dana od početka pahuljast kože. Sutradan sam pare noge, postali su samo divno, stvarno, kao beba!

Vidi također:

Gotovo svatko zna da je postupak kao što je pedikura možete zadržati svoj vlastiti kod kuće. Ali ako ne želite potrošiti puno vremena ili nemaju posebne alate za pedikura čarape će biti božji dar! Najvažnija stvar - pravo na korištenje ovog proizvoda. Tada će učinak premašiti sva vaša očekivanja!

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan