O njegovoj krvi anksiozni ljudi: suha ovaj život neće



Pozdrav, dragi „baka”! Imajte na umu da puno ljudi traži da dijele tradicionalne metode liječenja poremećaja krvi. Ova tema će biti posvećena mojoj statya.U svaka osoba ima vlastitu krvotvornih vrsta našeg razmišljanja, karaktera i predispozicija za bolesti. S godinama, promjene sastava krvi, što dovodi do različitih promjena u tijelu. Utjecati na sastav prehrane u krvi, klime, pa čak i države, odlučio sam napraviti detaljnu analizu krvi dushi.V u prosincu prošle godine. Rezultati su pokazali da imam nizak hemoglobin (oko 80 komada). Liječnik je htio imenovati lijekove, ali sam odbio, pozivajući se na činjenicu da je sada post, a to može biti povezano s njom. Zatim uključiti u prehrani meso, jaja, sir i vrhnje, sušenog voća, počeo jesti više raznih salata, sokova, jede peršin, mlijeko, riba, med, a kad je mjesec dana kasnije ponovno prošao test krvi, hemoglobin je skoro 120 jedinica , Moja kćer ne vjerujem u to. Ona jednostavno nije stalo u mojoj glavi da bez upotrebe bilo kakvih lijekova, tako su se promijenili parametre hemoglobina. Ona je rekla: „Tako si donio pogrešnu analizu.” Naravno, nisam uvjeriti kćer, iako je znala da je test krvi za hemoglobin je ispravno napravio, jer sam dao krv u klinici i na plaćeni bolesti laboratory.All krvi je vrlo teška, a liječenje je njihov dug i zahtijeva strpljenje od pacijenta, velika snaga volje i duha. Najvažnija stvar - ne paničarite i čvrsto vjerujem da će osvojiti bolezn.Pri krvne bolesti preporuča se ujutro i navečer prije jela uzeti 1 žlica limunova kora tinktura 960 alkohol, razrijeđen u pola čaše vode. Limun pilinga mnogo vitamina P, doprinosi jačanju zidova krvnih žila. Ovaj vitamin se nalazi u crni ribiz i crnim grožđem u peršina i heljde. Ona preporuča između obroka piti esencije lanenog semeni.V trenutku ovdje iu inozemstvu, način liječenja bolesti sok krv jetra i slezena. Preporučuje se da se ne samo krši organa krvotvornih, ali i za sve vrste raka. Za izradu soka treba uzeti u usta male komadiće svježe jetre ili slezene i sisati krv. Preostali pulpa je siguran da ispljune. Ručak je preporučljivo piti 1/2 šalice suhe crvene vina.V proces cirkulaciju krvi u interakciju sa svim ljudskim tijelima, te stoga moraju biti uklonjeni periodično, ne samo nju, nego i na sve organe. Jedini način da se postigne povoljan učinak u liječenju krvnih poremećaja. Jasno bubrega, potrebno samljeti i miješati 6 g biljka Hypericum, preslica 15 g, 10 g koprive, 8 g knotweed onda stisnuti smjesu preliti vruću vodu stakla i soja nakon 10 minuta. Preostali sirovina stavljen u caklini posudu, sipati 2 šalice tople vode, dovesti do vrenja, kuhati 10 minuta, filtrira, a zatim pomiješa s bujonom. Promjena tehnologija pripreme je nemoguće. Prihvati hladno 0,5 stakla jutro prije doručka, prije ručka, a navečer prije spavanja za 3 tjedna. Nakon dva, tri tjedna stanke, tečaj može biti povtorit.Pri krvne bolesti potrebno da se svakodnevno 1 / 2-1 čašu svježeg soka smjesu. Nadjev 300 g cikla usjeva, 100 g mrkve i celera, 30 g, rotkvica krumpira srednje veličine, a zatim pritisnuti mase kroz preklopiti sa 3-4 sloja gaze sok. Krenite malim gutljajima, polako, prvo držeći rtu.V u pauzama između obroka sok se preporučuje da se hladno juha kadulje. To bi trebao biti 1-2 žličica kadulje doda 0,5 litara kipuće vode, kuhana kroz 3 minute, ohladi, filtrira i piće zhelaniyu.Vse infuzije i decoctions korišten bez sahara.Pri anemiju (anemija) i krvarenja primjenjuje koprive. Natočiti čašu kipuće vode 1 tbsp suhog praškastog lišća biljke, inzistirati 1:00 u poklopcima posuda, filter i uzeti 1 žlica 3 puta dnevno pola sata prije jela. Možete prikupiti mlade listove i cvjetove koprive, isprati, nadjev, istisnuti sok kroz gazu težine i piti do 1 žlica 3 puta dnevno nakon obroka. Čuvati ne više od tri sutok.Dlya povećati krvni leukociti moraju staklene sirovine zobi ulije u emajl lonac 0,5 litre mlijeka, kuhati, kuhati 20 minuta u frižideru, procijediti i piti bez mery.Mnogim poznato da je 10% otopina, sol ima dobre sorbing svojstva i, ovisno o primjeni mjestu, izvlači tekućinu iz tkiva na sebi, čime se oslobađa tijelo od šljake, uklanjanje zagušenja u tkiva i organa u tijelu. Krvne bolesti, ali svakodnevno preko noći nositi pamuk rublje namočenu u zagrije na 600 ° C fiziološkom otopinom, a na gornjem staviti na još 2 kompleta posteljine i onda ići u krevet. To je vrlo učinkovit postupak. Izvadite rublje je najkasnije 3-5 sata. Navlažite ga u otopini, iscijediti malo, a onda se brzo obući. Nakon svakog postupka, posteljina se pere. Sol ne treba čuvati u njemu. Otopina treba biti strogo 10% (I se na 200 ml vode 2 žličica soli) .Pomogaet nositi s bolestima krvi i cirkulacije, a za pomoć mučenika čudotvorac voinu.Tropar-Ivan, ton 8: Bliss evanđeoskim volio , božanski mudar Ivan, čistoća srca Nisi čast. Zato vreve ovoga svijeta ignorirao, požurila zrela Bože, rođen ti proslavljen čuda u liječenju nevoljnicima razliku. Zato smo udostoji Pitajte nas Krist Gospodin bilo problema uzimajući osloboditi od Britanije i primanje Nebesnogo.Kondak, Ton 6: pobožni vojnik Krista, pobedivshago neprijatelja dushevnyya i telesnyya bogomudrenno, mučenik Ivan dostodolzhno pesnmi pohvale, chudodeystvuya bo, srdačna iscjeljivanje pate lyudem i moli Gospodina Boga svih zala spasiti pravovernyya.Molitva: o, veliki mučenika Kristu Ivan, vjerni poborniche neprijatelji progonitelyu Obidimo i zagovornika. Usliši nas, u doba nevolje i skorbeh moli za vas, kao što je dano za vas milošću Božjom byst pechalnyya tješi, nemoćne pomogat, nepovinnyya od naprasnyya izbavlyati smrti, i za sva zla patnje moli. Budi DRC i zalažemo jaki na sve i vidimyya nevidimyya našim neprijateljima, da si ti pomoć i poborstvom nas sramoti, svi ste yavlyayuschii nas ljuti. Molimo Gospodina, udostojati nas grešnike i robove nedostoynyya Njegova poluchiti Njega neizrecivo dobro, te je pripremljen za one koji vole ga muka, Sveto Trojstvo Boga, uvijek tako i sada i uvijek, i k vjekova. Amin.Uveryayu vi dobri ljudi koji, nakon moje preporuke, iskreno vjerovali u Gospodina, i predat Chudotvortsa Ioanna Njemu, tražeći ozdravljenje, vi ćete svladati nužno bolesti krvi. Iskreno želim sve ovo.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan