Galica, riblje ulje, med - i gangrena neće raditi

Pozdrav, „Baka!” Dugo vremena se događa da vam pišem, ali se nisu usudili. Konačno, okupio sam svoje misli i ponuditi nešto iz mog iskustva. Nadam se da su ti tretmani više od jedne osobe kako bi se istselitsya.Moya kćer s dijabetesom. U vezi s bolešću razvila gangrena. Predložio sam da se liječiti narodne metode. Ona je pristala. Počeo sam mix 1 žlica Med može i riblje ulje, i na ovu smjesu kako bi joj rane losione. Izmjenična ih s ukrasi od bakra sulfat. Učiniti s njom nije jako koncentriran rješenje, navlažite ga i stavio kćer marlechku na nozi. Promjena losion suha. Cijanoza u lijevo, a rane polako počeo stezati. Vjerujem da će uskoro biti u potpunosti pobezhdena.Odnazhdy gangrena, čak iu sovjetskim vremenima, bio sam stajao u redu za ribe. Obično u takvim redovima, ljudi počnu govoriti o čireve. A jedna žena podijelila ovaj recept od tuberkuloze pluća, po kojima izliječio brata. Potrebno je miješati ujutro na parnoj kupelji dok se ne homogene smjese 50 ml svježe stisnutu sok stočna repa, 50 g goveđeg masti i jesti sve posta. Uzmite svako jutro do oporavka. Tijekom liječenja u svakom slučaju ne piti alkohol, pa čak i pivo, i ne pušiti. Još uvijek je potrebno jesti više masnoće. Brat ženi ubrzo oporavio i više tuberculosis ga ne vozvraschalsya.Vot tako jednostavna, ali učinkovita metoda. Koristite ih i ne razboli.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan