Prošlo je pedeset godina od gangrene izbaci Mae

Pozdrav, „baka!”

Želim podijeliti recept, zahvaljujući kojima je djed prije 50 godina spasio amputacija.

Nakon što je ozlijedio nogu, ali ne obratite pozornost na to. Zbog tog nepažnje uskoro na ovim stranicama sam razvio gangrene. Kirurg, u kojoj je njegov djed pitao za pomoć, izjavio je nakon gledanja: „U cilju daljnje zaraze ne smeta, ja vjerujem da je potrebno amputirati nogu.” Moj djed je bio očajan, ali iz amputacija ipak je odbio pisati o ovoj primitka. Dolazak kući iz bolnice, nije spavala već nekoliko noći, što mu je loše noga nije dao ostatak. A onda sam vidjela glinenoj posudi s kiselim mlijekom. „Daj da pridaju folijom stopala s jogurtom, može osjećati bolje”, - mislio je. Zatim izlije na platno kiselo mlijeko, stavi ga na mjestu gdje je bila crna i ode u krevet. I ja sam spavao dva dana, a kad se probudio, vidio je da gangrena počeo spuštati. On je postao djed, a zatim primijeniti jogurt. I nositi se s bolešću.

Više nego jednom sam se uvjerio u ljekovitost kiselih namirnica mliječne: kad sam upala mjehura, bubrega ili bol u trbuhu svako jutro natašte pojesti sir, ispire s jogurtom, i uskoro sve prolazi. No, kada se formira apsces, što se primjenjuje za kompresiju s jogurtom i sve liječi brzo.

Dobili osloboditi „od majke vimena” (hidradenitis onesposobljavanje) pomoć mast. Grind grated 50 grama tamne sapunom i svježim lukom, pomiješajte ih, sipati u sastojcima mase 130-150 g rastopljena domaće svinjske masti, brzo opet sve mix i rashladiti. Mast čuvati u staklenci na hladnom mjestu za do 1,5 tjedana. Na mali komad gaze, primjenjuju se u sloju od 2-3 mm i odnose se na bolno mjesto. Gornji poklopac s polietilena i popraviti gips. Promjena oblog ujutro i navečer, ali ako gnoj se povukao snažno, a zatim svakih 3-4 sata.

Ostati zdrav!

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan