Moj muž je zdrav, tu je upala pluća. Kako ga je liječiti? Nije tajna

Pozdrav, „Baka!” Odlučio sam podijeliti na svojim stranicama na svoje znanje o liječenju takvih bolesti kao eksudativna plevrit.U moj suprug bio bolestan s bolešću. U početku, on je pumpa tekućine u okrugu bolnice, a zatim je tretirana na regionalnoj, ali pozitivan rezultat nije bio. Povrh toga on je otkrio i kvrga bacil (TB). I onda smo odlučili liječiti svog muža sam doma.Delala, naizmjenično obloge korijen grančica i crna rotkva. Trljanje ih na ribež, a zatim na jastuk stavio plastičnu vrećicu na vrhu lana ili x / pamučne tkanine, nametnutog ribanog mase, pokriveno krpom, a njezin suprug je otišao na „strukture”. Toplina njegove sakriven, ležao je mogao vyterpet.Esche sam uhvatio medvedok-kapustyanok, pere ih u vodi s manganom, zatim ubod a sušenje u pećnici. Nakon toga sam se samljeti u prah, i dao joj je suprug na piće s bilo slatki sirup. Primijenite ovaj tretman je potrebno! Samo rovci treba prikupljati na ekološki čistim područjima. Koliko je izašao iz praha, i pili toliko mog muža. I tako nekoliko raz.Esche jedan recept smo posudili od „bake”. To mora biti razbijanje svježe, a ne suhe grane lipa, spali ih, pepeo prosijati i samljeti. Pacijent treba piti ovaj prah s kozjeg mlijeka (1 čajna žličica u prahu u čaši mlijeka) .Very i pomoći u liječenju jazavac masti i mesa, kao i psa masti. Ako za vrijeme zime, pacijent mora biti „ušivenim” u mokru kožu od životinja i stavi na toplo mjesto. Skuhajte juhu s jazavac mesa i dati pacijentu. I tako oko 7 dana, dok je koža suha. Zatim, ako je moguće, pacijent bi trebao ići na ruskom kadu, rezati kožu (to jest da će vrijeme biti tako teško kao što bubanj) i pare. Ona će doći oštar, neugodan miris, ali moramo izdržati. Rezultat će premašiti sve Vaše ozhidaniya.Posle ovaj tretman pleuralni izljev više nego njezin muž nije smetati „utakmice”, kao rak grla i tuberkulez.I na kraju još jedan recept, testiran iskustvo. Najbolji način za zacjeljivanje rana - inače sjajan zeleno. Krug rub rane s pamuk umočen u zelenke, hvatanje čak i crvenilo, a uskoro zatyanetsya.Molites Boga, zamolite ga za pomoć, pokaju - pa će se pojaviti na vas milost Božju.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan