Nekoliko novih receptima koji su sve zdrave

Pozdrav, „baka!”

Prije nego što dijeliti recepte, želim se zahvaliti svim autorima na njihovom izvrsnom i korisnih preporuka koje su nam pomogli s mužem očistiti tijelo od soli se riješiti gljivica na nogama, muče već godinama, kao i značajno ojačati imunološki sustav. Nizak luk za vas, dobri ljudi. U znak zahvalnosti podijeliti iskustva angine i liječenje upale pluća.

Kad je njezin suprug su identificirali upala pluća, odnosno upala pluća, odmah je prebačen u bolnicu. Bilo je vrlo hladno, a poboljšanje nije došao. Onda mi je jedna žena rekla da ga odvesti kući, za zagrijavanje peći kod kuće, ležao je na krevetu heljde slame, uliti joj kruh kvas, staviti na slamnati, folijom, i neka ga na pari. Već nakon prvog tretmana, moj muž je postao mnogo lakši, a uskoro se posve oporavio. Nadam se da u selima još uvijek očuvana pećnica s kauča, te je jednostavan način kako bi ozdravljenje više od jedne osobe.

I moj muž ozdravi od upale grla. Bila mi je 7 puta za redom: ići na bolničkom liječenju, dok je kod kuće nakon pražnjenja ponovo postaje loše. I onda moj muž je rekao da će me liječiti. On je doveo u dvorište, u hladnom dijelu i izlije cijelu ledenu vodu. Smrznuo sam se vama su i vlasi na glavi. No, kada je došao u kuću, bio sam kao kipuće vode izlivene: cijelo tijelo bilo crveno, a ja sam bio topla i udobna. Sljedećeg dana, ni grlo ne boli, niti je temperatura. Više angine nikada pustiti mene brinuti.

Držite sve Gospodinu!

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan