Unuci pate od alergija: on vozio vodu otopljena

Pozdrav, „Baka!” Ja ću podijeliti povijest života, koji će pomoći ljudima s alergijama imati vjeru u vyzdorovlenie.Itak, 1984., kada je moj unuk je bio pet godina, on razbolio od upale pluća, eskalirala u gnojni upala pluća. Dijete staviti u Zaporožje regionalnih dječjoj bolnici. Tamo je probio pluća i ispumpava od njih gnoj i antibiotici primjenjuju. Dječak ih je toliko da je izazvao alergiju na lijek. Sve je tijelo unuk bio prekriven svrbež osip, ali tijelo mu je odbio prihvatiti barem nešto hrane. I onda moja nećakinja koja živi u Donjecku i radio tamo liječnik savjetovao da provede liječenje otapanjem leda. Unuk ga piju svaki dan, a ne nedostaje jedan dan, za tri mjeseca. Njegovo tijelo izbrisani, a opet nije bilo apetit. Sad su mu unuk 28 godina. Više alergija nije bilo, a na općim zdravstvenim problemima nije voznikaet.Vtoromu moj unuk 19 godina. Alergija se pojavio 2006. godine. Bolest se očituje uporan kašalj, kontinuirano svrbež cijelog tijela, i povraćanje. Nema lijekova lijekovi ne donose poboljšanje. Tada sam savjetovao joj unuk proći tretman otapanjem leda. On se složio. Voda je i sam priprema, a onda ga piti. Nakon nekog vremena sve to normalizovalos.Talaya voda uklanja iz tijela sve alergene. Da biste ga pripremili, morate sipati u tavi 2-3 litre hladne vode i bez zatvaranja posudu s poklopcem, staviti ga na 7:00 u zamrzivaču. Tijekom tog vremena, voda je prekrivena tankim kore leda. Potrebno je da ga razbiti paralelno s dvije strane i dva odvodnih rupa kroz njih vodi u drugu posudu. Led bacanje. Ocijedite i opet sipati u posudu, otkrila, ponovno staviti u zamrzivač, ali za 22 sata. Voda potpuno zamrzne. Pan treba ukloniti i staviti na stol. Nakon 10 minuta, rosa formira oko leda. To bi trebao biti uklonjen s krpom, a zatim pričekajte da se led topi na sobnoj temperaturi. Nastala voda koja uzima dnevno u jutro na prazan želudac za 0,5-1 stakla. Pijte ga cijeli dan, umjesto obične vode i drugih napitaka. Ova voda s vrlo ugodnog okusa i vrlo poleznaya.Malenkim djece s dijateza savjet dao 2-3 puta dnevno na vrhu noža praška od ljuske jajeta. Spere svoje 0,5 žlice svježe napravio sok od limuna. Obično u roku od 4-5 dana bolest prolazi.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan