Dolichosigma u bilo kojoj dobi je: kako se nositi s time, neka svatko zna

Pozdrav, „Baka!” Želim podijeliti dolichosigma tretman iskustvo bolesti, kao i preporučiti neke retseptov.Dolihosigma nastaje zbog nepokretnosti, zatvor, nepravilnog stolici i od uzimanja velike količine lijekova. Kada se grozd stolici i plina događa u rektum njegova istezanje. Često osjeća bol u trbuhu, trbuh je uvijek jaka i otečena, kao loptu, tjelesna temperatura ponekad doseže i do 40 °, pacijent toshnit.Vse ovih simptoma, znam iz prve ruke. Kad je moja kćer slomila nogu pet godina, dva mjeseca, ona ne ide, i samo sjedio, ležao i uzeo puno lijekova. Uskoro je počela sve probleme gore opisane. Liječnici nisu mogli prepoznati bolest i nadutost u pratnji groznica, preporuča se uzeti tabletu, „Ali-spa”, „veselu” i aktivni ugljen. Bol je prošao brzo, i smanjuje se temperatura. Ako postoji bol u trbuhu, a temperatura nije bila, moja kćer popio malo vode i legao na trbuh da se plinovi brže vyshli.Tak patila 10 godina prije nego što liječnici nisu utvrdili su da je to njezin dolichosigma, a primljen je u bolnicu. Ona je tretirana u bolnici dva tjedna, a onda je otpušten kući, nakon što je preporučeno da nastavi liječenje kod kuće. Moja kći nije mogla jesti sir, riža, karamele bombon, kvas, bezalkoholna pića i sokovi, to je sve što drži na okupu crijeva i oblike gazy.Vrach preporučljivo piti neograničen iznos od limunade, jer pridonosi dobrom radu crijeva i želuca te jesti svaki dan jedna svježa jabuka. Ovaj plod puno vlakana potrebno želudac. Prije nego što jesti jabuku, ili odmah nakon njegova primjena u svakom slučaju ne mogu piti mlijeko, jer to može izazvati oštru bol u trbuhu i koliki.Bolnomu dolihosigmoy nužno da se oporavi na dnevnoj bazi. Ako ne možete to učiniti na prirodan način, potrebno je noću staviti klistir s vodom na sobnoj temperatury.Dolihosigma dogoditi u bilo kojoj dobi, a ponekad se liječi odmah. Da bi se izbjegla operaciju, pokušali smo strogo slijediti savjet liječnika, a mi nikada nije morao koristiti klizmoy.Ne sjetiti koliko je vremena trebalo za liječenje, ali na kraju dolichosigma prestati brinuti kćer. Mnogi liječnici kažu da je ova bolest je neizlječiva, ali, dragi čitatelji, moja kći oporavila i evo već 32 godina zahvaljujući posebno odabranom prehranom ne pate od ove bolesti. Tako se bori, a pobjeda će uvijek biti tvoj.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan