Za što određene kolitis, spastična ovo!

Pozdrav, „Baka!” Dugi niz godina sam patio od spastički kolitis. Kao mladić je tretirana za pinworms i gluposti-uveden u rektum 1 šalicu octa. Onda to ne boli, ali nakon 40 godina imala učinak. Anus natečene i rektuma su strašna bol. Nakon obavljanja nužde, previše. Bolest je „sramežljiv”. U okrugu bolnice identificirati raka rektuma i debelog crijeva sigmoidalne, ali kada je pitao u Cherkassy u bolnici od raka, rečeno mi je da sam imao spastic kolit.Vernuvshis kući, počeo sam da se liječi. Noć (dnevno) tijekom tjedna clysterize: 2 litre vode - na velikom snop kamilice, nevena, gospine trave. Sve dovesti do kuhati, uvučen i inzistirati 20-30 minuta. Filtrira se ohladi na temperaturu od 30 ° C i samog klistir. Prije toga clysterize od 1,5 litara i čiste zavareni ohlađena na 30 ° C vode. I tako tjedan dana. Nakon toga dnevno microclysters stavi 50 g iste trave za 7 dana. Bolje je držati do jutra, ali je ulog će biti nepodnošljiv, a zatim otići na WC. U jutarnjim satima, stavio microclysters šipka ulja (ne mora krkavine, od njega se skuplja kožu) .Mozhno oko 23,00 ići na WC, izašao na travi microclyster, a noću staviti microclysters od šipak ulja ili suncokretovog ulja. Kupio sam ulje u uljari svježe. Smjesa se prelije u caklini čaše, staviti u posudu u vodenoj kupki na 70-80 ° C, drži, pokrivena u kipućoj vodi tijekom 15 minuta, a zatim se ohladi na 40 ° C i uvodi u rektum noću. Tipično, punu naravno mora biti učinjeno 20 mikroklizm ulja. Napravio sam ukupno 8, a ja sam sve naladilos.Ni znači spriječiti zatvor. I ako su, potrebno je kupiti u ljekarna „laktoze” ili „laktuloze” (mliječni šećer), i miješanjem 600 grama kuha i ohladi na 30 ° C, vode i 300 g „laktoze”, klistira noću. To možete učiniti i prije microclysters. Sve, čak i 30-godišnji plava (!!!) izmet, koji su se sastali u debelom crijevu. Jedan od takvih ispiranje crijeva dovoljno. A onda, ako je sluz u stolici, stavite biljnih microclysters, kao što sam napisao vyshe.Chtoby spriječiti zatvor, potrebno je u jutarnjim satima na prazan želudac pojesti 1 žlica kuhana repa. I kvas cikle juha za prehranu i piće dnevno 1 / 2-1 čašu kvas. On je kiselo, neslan. Imam zatvor. Treba jesti kašu, jesti biljno ulje, a ako je maslac, jedini dom. Kruh jesti samo crnu, mlijeko - kiselo, sir, Hercules supy.Vot to je moje iskustvo. Budite zdravi.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan