Ranije u hladnom bolesna bronhitisa. I na kraju je poražen

Pozdrav, „Baka!” Prije toga, s početka hladnog vremena, uvijek sam se razbolio od bronhitisa. Imam bolove u prsima i kašalj koji se ne može zaustaviti, bez tableta i napitaka, propisane od strane liječnika. Dugo vremena sam trpio, a onda je odlučio povezati s tradicionalnim terapijama. I na kraju vylechilas.A mi je pomogao riješiti bronhitisa, za inhalaciju češnjakom i sodoy.Nado jasne 6 režnja češnjaka srednje veličine i samljeti ih uz pomoć spadefoot. Zatim ulijte u malu cakline zdjelu čašu vode, staviti na vatru, a kada voda počne ključati, uronite nasjeckani češnjak. Vrije 3-4 minute. Tada su jela s češnjakom juhu staviti na drveni stalak na stolu i dodati 1 žličica sode bikarbone. Nadviti lonac, uzeti poklopac s dekom i disati pare. Udisanje držati koliko god para je pušten i traje teplo.Protseduru provoditi ujutro i navečer prije spavanja za tjedan dana. Nakon toga, napraviti dva tjedna pauze, a zatim ponoviti za profilaktiki.Krome inhalacije svako jutro na prazan želudac, i uzeti 1 žlica luk smjesa guska masti. Veliki luk treba biti očišćena od kore, rešetki i pomiješajte s istom količinom guščje masti. Noću, smjesa se utrlja u grudima i vratu. Vezati vuneni šal i spavati dok utra.Vot tako da sam se potpuno oporavio od bronhitisa. Nadam se da moje iskustvo nekome drugome kako bi se dobili osloboditi od ovaj bolezni.Tak koje se tretiraju. Prije početka liječenja tražiti Božju pomoć!
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan