Brat ponovno ojačala. Njegova smola ozdravi!

Pozdrav, „Baka!” U svom pismu, želim vam reći kako sam spasio svog brata. Mislim da ovaj recept će pomoći bolesnom eksudativnih plevritom.Lezhal brata u bolnici, bio je jednostavan 2 puta mjesečno pumpa tekućinu, ali poboljšanje nije bilo. Brat je bio skoro nepokretan, kada je otpušten kući. Nije mogao jesti i samo je pio čaj od šipka. Tada mi je sinulo liječiti svoje breza katran, koja se može kupiti u ljekarni. Prvi brat je pio to 1 žličica imenovanje vodom. No, očito, bila je to velika doza za tijelo, jer nakon svake pio žlicu katrana iz njegovog brata počeo povraćanje. Mi smo odlučili smanjiti dozu. Brat je počeo da pije 10-15 kapi katran 1 puta dnevno u jutro na prazan želudac. Sam uzimati lijekove za tjedan dana. U isto vrijeme nisam ništa jesti. Tekućina u plućima prestala da dobije! Tako brat vylechilsya.Srazu žele upozoriti da je pio breza katrana treba 7-8 dana, to više ne preporučuje. Nakon što završite tretman sa katranom, početi piti mlijeko na prazan želudac ujutro, da se povuče iz otrova bubrega i toksina. Pijte to bi trebalo biti 3-4 dana, također je promatranje štrajk glađu. Mislim da je ova metoda ne može samo izliječiti pleuritis, ali i rak pluća. Glavna stvar je da vjeruju u uspjeh i ne izgubiti srce.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan