PIVO s mlijekom i uskoro VIDJELA utega i upisali

Pozdrav, „Baka!” Budući da imam puno dokazanih recepata, uvijek rado podijeliti s nuzhdayuschimisya.Mnogie pitati kako se može dobiti na težini, dobili osloboditi od mršavljenja. Ovaj problem, a poznato mi je. Godine 1955., u dobi od 18, bio sam vrlo tanka, ali ne boli. A onda sam otišao u Kharkov posjetiti svoga brata. On me je vidio, odmah je pitao: „Što si tako mršava? Nešto bolestan? „, Odgovorio sam da ništa ne smetaju mi. Tada je brat savjetovao da kupi nekoliko boca piva i popiti čašu tog napitka svaki dan, ispire s mlijekom. Ja sam upravo to. Ubrzo sam stekao težinu bez problema. Ne, ja ne stouter, a sada nije pun, bez obzira na dob, a upravo doveo svoju težinu vratiti u normalu. Pokušavam uvijek biti u formi jedući povrće, voće, puno zelenila, kao kaša zobi i heljde. Slijedite moje iskustvo, a ja popravlyaytes.Ezhegodno jesen žetve ljute papričice i zemljišta. Čim počnu nevolje Spursi, samo uzeti 2 kapsule, izrezati svaki na pola i staviti ih pod peta. stavio sam na vrhu plastične vrećice, čarape, a nakon 3 dana potaknuti uhodyat.Pri suhi kašalj, začepljenje nosa i grlobolja savjetuju otopiti u čaši kipuće vode 1 žličica soli, a drugi - 1 TSP soda i prvi dan fiziološke otopine za ispiranje usta vodom, a sljedeći za točenje soda rješenje u dlan nosa i udisanje. Nakon nekoliko dnevnih tretmana ćete dobiti osloboditi od uznemirujuće vam bolezney.Povyshennaya znojenje - vrlo neugodan fenomen. Nositi se s njom pomoći će često kupanje i brišući znoj stavlja bogate infuzije kore hrasta i oraha list. Može zaparivat ružinih latica, cvjetova kamilice ili lišće jagode, a nakon hlađenja obrišite Napara tijelo. Vrlo učinkovita sredstvo.Esli Shin trofni čir nastao preporučuju izlije 300 ml kiptyaka 1 TSP slomiti komorač sjemena, inzistirati na sat, procijediti i piti 1/2 šalice 3 puta dnevno prije uluchsheniya.Vsego dobro.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan