Želite više nam reći kako se nositi s otežano disanje

Pozdrav, „baka!”

Tako mnogi ljudi, osobito starije osobe, koje pate od nedostatka daha, želim vam reći kako možete prevladati taj uvjet.

Moja 82-godišnja sestra, čak i skočiti iz sobe u kuhinju uzrokuje tešku otežano disanje, a nakon primanja infuzije, čiji je recept ponuditi niže već radi trgovine. Napitak pripremiti i uzeti strogo u skladu s gore navedenim preporukama. Trebate kvart kvaliteta cvjetni med, svježe iscijeđeni sok od 10 limuna i 10 oguljene od mahuna i mljevenim češnjaka cloves da se miješaju i inzistiraju tjedan u poklopcima staklenki. Nakon toga, potrebno je polako, polako, jednu žlicu za drugom, 4 tsp ujutro na prazan želudac, a ne nedostaje jedan dan. I tako dalje do kraja kuhanja znači. Njegova traje 2 mjeseca. Vrlo učinkovita.

Žene koje pate od svrab u vagini, savjetuju ulije u staklenu posudu od 100-150 ml sirove biljnih ulja, stajati najmanje jedan sat u kipućoj vodenoj kupelji i navečer onda impregnirane tamponi ulje i noću da ih uvede u rodnicu. Do vrha svakog obrisak vezati nit do jutra, vuče ga, to je lako izvaditi. I tako do nestanka svrbeža. Vrlo dobra pomoć, ja sam doživio. Svrbež vanjskih genitalija može biti uzrokovan mnogim stvarima, tako da morate birati, odlučiti što je prikladno. Pruritička može podmazivati ​​ulja prostora, što je gore spomenuto, a može se razrijeđuje s pola kuhane hladne vode „Triple” parfem i koristiti ovo rješenje za podmazivanje. Moj prijatelj ukloniti svrab, trljanje problematičnih područja prvo 700 duh, ali nakon nekoliko minuta svog podmazivanje masti ljekarne „flutsinar”. I tako svaki dan za 2 tjedna. Općenito, svrbjeti nije bilo, potrebno je u skladu s higijenskim pravilima i zahtijevati isto od sex partnera. Ispiranje s katranom sapuna treba kuhana s vodom pri sobnoj temperaturi. Rublje ispiranje samo sapunom izbjegavanje praha.

Poznati biste dobili osloboditi od tinnitus, potrebno je 5% joda. On ga je otopljen u 1/4 šalice mlijeka i piti ujutro na prazan želudac. Prvi dan je 1 kap joda, drugi - 2, i tako svaki dan dodavanjem 1 kap, dosegla 10 na recepciji. Zatim je uzeo jod u suprotnom smjeru, smanjujući dnevnu dozu padati sve dok ponovno ne postigne u jednom kapi. Drugi tečaj održan u 6 mjeseci, a više buke u ušima nije smetalo.

Kada je išijas (išijas), onda sam trljati upaljeno mjesto u večeri kamfor ili kamfor alkohola, obuzet toplo i leći u krevet. Do jutra, bol nestaje.

Origano pomaže kod tremora. To bi trebao biti 3 žlice sjeckani trava popuniti večer u termos 3 šalice kipuće vode, ujutro procijediti i piti 1/4 šalice 4 puta dnevno do poboljšanja.

Tretiraju uz pomoć Boga.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan