Danas reći odlučio kao otežano disanje osvojio

Pozdrav, „baka!”

U današnjem članku, odlučio sam da vam kažem kako sam pobijedio otežano disanje. Ako Bog da, moje iskustvo nekome drugome kako bi se nositi s ovim neugodan fenomen.



Budući da mi je dispneja smeta za prilično dugo vremena, za potpunu pobjedu nad trebalo mi je 3 godine. Ona je tretirana u sanatoriju, u bolnicu, ali ne i terapijske kupke ili kapaljka ili injekcije ili tablete ne pomažu. Dispneja je već takav da bez odmora, samo sam mogao ići 10-15 metara. I onda sam odlučio da se liječiti tradicionalnim metodama. Napravio je cilj da se vrati izgubljeno zdravlje, razvili plan liječenja i postala tvrda i pridržavati ga strpljivo, utješio riječima poznate izreka: „spor i odmjeren pobjeda - ide”

Od bolesti Trčao sam, bio sam tretirana za dugo vremena. Prvo je počeo kupiti kozje mlijeko, kuhati ga ujutro i piti vrući čašu posta. Svaki put Umiješajte mlijeko

1 des.l. med, a zatim pijuckati polako pio. I tako svaki dan za mjesec dana. Kada ste završili piti mlijeko, nadjev 10 limuna s korom, ali bez sjemenki, 5 oguljene od mahuna srednje glave češnjaka i miješati sve poplavljeno cvjetni med, temeljito ponovno promiješati i staviti kuhani sredstvo za pohranu u hladnjaku. Ja sam ga uzeo na 1 des.l. ujutro na prazan želudac i navečer prije odlaska na spavanje za 2 mjeseca bez nedostaje jedan dan. Onda mi je jedna žena rekla da je „trostruki” kolonjsku vodu. Vidio sam to u 1 žličica ujutro na prazan želudac u narednih 2 mjeseca. Nakon toga, mjesec dana jesti grožđice. U večernjim satima, zaliti 1 žlica Grožđice 0,5 šalice vode, ustrajao je noć i jutro jeli grožđice, a voda u kojoj inzistira pio. Poslijepodne samo jesti 1 žlica grožđice. Tako sam koristio 1,5 kg slatkog lijeka. Kada završite jede grožđice, borova ulja odlučila se liječiti, jer jača srčani mišić i krijepi tijelo. Kupio sam u apoteci nekoliko boca ulja i počela svako jutro otopiti 5-7 to padne na 0,5 šalice vode i piti na prazan želudac jedan sat prije jela. Dan kasnije, uzeo sam kupke s jele ulja. Dodano 10-15 to padne u kadu tople vode i previše sjedio tamo za 15-20 minuta. Tako je trebalo 12 kupke. Nakon što je diplomirao liječi bora ulje, nadjev 1 grejp, 2 limuna i naranče, šalicu brusnica (možete zamijeniti sušene marelice ili gruda snijega) i sve temeljito. Potopljena je rezultiralo masu meda trava, promiješati i opet staviti u hladnjak za pohranu. Uzmi 1 žlica ujutro prije doručka i nakon večere znači do kraja.

Tako je, naizmjence tehnika iscjeljivanja, kao i imajući na dijeti, radije jedu više voća i povrća, postupno se nositi s otežano disanje. Kruh jesti samo raženog ili pšeničnog-raženog, pečena integralnog. Slatkiši, keksi, muffins, i pržena u potpunosti isključiti iz prehrane. Jesti malo i često - do 6 puta dnevno. Pokušavam ne prejesti i ne prihvaćaju pretilosti. Redovito jedem prosa kašu, kao što je vrlo korisno za zdravlje, kao i piti rastopljeni vode, to izmjenjujući se s lukom vodom.

Svaki dan u večernjim satima prije spavanja prošetati na svježem zraku, i stalno idu u crkvu i mole se Bogu, tražeći Svevladar za milost i oprost grijeha, jer to je također vrlo važno za ozdravljenje.

Ipak sam pokušati držati redovite masaže, kako bi se izbjeglo taloga soli i postići normalnu cirkulaciju krvi.

Sada otežano disanje ne smetaju mi, ja se lako može učiniti sve kućanske poslove, idem na tržištu, što je jednostavno ne mogu priuštiti, ali još uvijek vrlo sretan da se sada mogu nositi cipele s visokim potpeticama! I sve to zahvaljujući narodnoj medicini i Božju pomoć. Slijedite dobre ljude, moje iskustvo, a vi ste sigurni da pobijedi otežano disanje.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan