Svako jutro pije metilirani alkohol. Zglobovi ne povrijediti više, i drago mi je da

Pozdrav, „Baka!” Želim vam reći kako sam se oporavila od revmatizma.O liječenju bolesti s denaturirani alkohol (voldezom) „Baka”, napisao više od jednom. Bilo recepti za korištenje njegovog reumatizma. S ovim pripreme Znam za mnogo godina, jer radi veterinara u više navrata primijeniti na voldez životinja dezinfekciju kože tijekom masovne privivkah.Dlya internu uporabu ne koriste metamfetamin, ali mnogi ljudi su čuli da je u reumatizma to može potrajati i 25 ml 1 po danu. Naravno, sumnje takav tretman, jer voldez otrova i otrova zlostavljanja nezhelatelno.No kada je većina upletena reumatizam, nije bilo vremena za sumnju. Počeo sam flipping Binder „baka” i u novinama broj 13 (129) za 1. travnja 2003. godine zainteresirani postati Mary Davidovna Ženeva: „Kako mogu dobiti osloboditi od reumatizma” .To je napisao da kad joj je bilo 20 godina, patila od reumatizma. Bez liječenja lijekovima nije donio poboljšanje. A onda je susjed savjetovao Marija Davidovna kupiti 4 boce od metilnog alkohola (tada je bila puna dućana), uliti čašu na grijanom tava, koji bi trebao biti stavljen na podu, sjediti na njoj, umotana u toplu deku i pare kao petnaest minuta. Nakon prvog postupka kao M.D.Zhenevskaya napisao, osjećala puno bolje. ona ih je služio na dnevnoj bazi sve dok se nisu svi met završila. Više reumatizam nikad ne smeta Mariyu Davidovnu, iako je već 68 godina bylo.Esche susjed joj je savjetovao da pije jednom dnevno za cilindar od met, ali to je zbog neugodnih mirisa koji način nije mogao prisiliti na to sdelat.Ya odlučili izmjeriti koliko ulazi u okova tekućine. Ispalo - 2 ml! I onda sam odlučio pokušati liječiti vaše denaturirani revmatizm.Kazhdoe ujutro mjereno 2 ml voldeza, razrijedite ga u 100 ml hladne vode iz bunara i pio na prazan želudac. Postupak se ponavlja svaki dan za 18 dana. Osjećao sam se mnogo veselije! napravio sam 18 dana slomiti, a zatim ponoviti tretman. No, ovaj put svaki dan za 18 dana nije se 2 ml denaturira, a 2,5 ml.I osvojio zglobne reume. Koljena, prsti, svi zglobovi više nisu kriza utakmica, sada sigurno spavati cijelu noć, i što je najvažnije - nema komplikacija nakon primitka voldeza.Bolshoe zahvaliti Mary Davidovna Ženeva za tako divnom receptu. Svatko tko želi slijediti moj primjer, savjetujem vam da ne prelazi dozu. Liječi i pobijediti bolesti!
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan