Bronhitis je nestao. Moj Spasitelj - KORIJEN Polemonium caeruleum

Pozdrav, dragi „baka”!

Želim vam reći kako sam dobila kronični bronhitis s astmom komponente.

Dakle, kada sam bio 32 godina star, imao sam hladno, ali ne pridaju nikakvu važnost. Kao rezultat toga, počeo sam kašljati, a mjesec dana kasnije počeo sam se gušiti, a na kraju je postalo tako teško disati, morao sam ići u bolnicu. Dijagnoza - bronhitisa s astmom komponente.

Dugo liječi trajno, ja upravljao antibiotici ne bronhoskopija, ali poboljšanje nije bilo. Tada sam napustio bolnicu i odlučila se liječiti narodnih lijekova. Nakon pregleda ljekovita svojstva raznih biljaka, izabrao Cijanoza plava. Kupio od travara njen sušeni korijen, počeo je pripreme, u skladu s uputama, ljekovito infuzije i piti. Ne vjerujem, ali trećeg dana njenog korištenja mojih bronhija početi udaljavati sluz tako intenzivno da sam se bojala. Nakon 2 tjedna, moje stanje je znatno poboljšana, a nakon 2 mjeseca sam bila potpuno zdrava.

Za pripremu infuziju treba biti 1 žlica cijanoza slomiti korijen natočiti čašu kipuće vode, a nakon hlađenja filter. Uzmi ga za 1 žlica 3-5 puta dnevno nakon obroka. Ova infuzija ne samo da eliminira od bronhitisa, ali i značajno poboljšava zdravlje i katar gornjeg dišnog i plućne tuberkuloze. Dakle, bilo tko sa sličnim problemima, savjetujem da se liječi cijanozu. Vi o tome, uvjeravam nećete požaliti.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan