Žutica može brzo savladati

Pozdrav, „Baka!” Želim vam reći o čudesnom ozdravljenju od moje kćeri iz gepatita.Dva godina, u jesen, što se razboljela. Mučnina je počeo, nije mogao ništa učiniti. nismo mislili da na žutice, jer mu je lice bilo bijelo, ipak, bjeloočnice žute oči. Ali ne obratite pozornost na ovaj poseban vnimaniya.Poehala kćeri u Donetsk za pregled. Dijagnoza - hepatitis, je usmjerila na zarazne odjel. Živi u selu, došao iz Donjecka frustriran do krajnjih granica, kažu - ne spremaju, to je sve iza mene i dobiti u bolnitsu.Togda sam govorio o ovom narodni lijek za žuticu kao golub krvi sa svježim mlijekom. Vjerujemo. Snaha i unuka otišla u kolhoza ured (gdje su golubovi kokošinjac pod krovom) i nekoliko ptica su dovedeni. Jedan uništen, krv se izvuče u čašu od (40 ml), doda se 100 grama kćeri svježe mlijeko i pića. Sljedećeg jutra je postupak ponovljen, ali četvrtog dana, uzeo muža zarazne bolnitsu.Vzyali tamo test krvi, ali ne i hepatitis! „Ne može biti greška u laboratoriju,” - kaže liječnik. Sutradan je opet uzeo krv - rezultat je još bolji. Liječnik kaže: „Ja sam radio 30 godina u infektivne bolesti bolnice, ali da je na dan 4 od hepatitisa, kao što nije bio.” Kći je otpušten na dan 10. Ona nikada nije priznao da je liječnik koji je vidio, previše stidljiv. I mislim da je to bila pogreška. Možda ovaj lijek mogao pomoći pacijentima sa hepatitisom B i C. bolesnika liječenih ovom obliku jako dugo, a ne uvijek udachno.Chitala u nekom magazinu da krv goluba s mlijekom pomaže kod leukemije. Tko se dogodilo ovaj problem, ovaj alat pomoglo. Prvo možete pokušati piti nekoliko puta tjedno, a test krvi u mjesec dana. Ako postoji napredak, a zatim nastaviti. ! Činjenica je da je ova mješavina normalizira krvni nakon injekcije u stražnjice mišić u mom stvrdnjavanja formira - čekić velikog grah. Za kirurg ići boji, odlučio sam da se obrađuju: pramena vate natopljene „Meth” na gornjem tankom celofan staviti i otišao u krevet s oblog. Ujutro se osjećam - da nešto nije u redu, podigao oblog i smijali - pop plavi i bijeli balon na sredini velikog oraha. Spali! Kada je koža zacijeli, on je počeo pipati za kvržicu - i to ne postoji! Ona izdvajali kao vakuum u balonu.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan