Bolji pilule, napitaka ili - breza metla i parnoj kupelji sa parna soba

Pozdrav, „Baka!” U hladno godišnje doba, ljudi su posebno osjetljivi na prehlade. A ako se ne liječi na vrijeme, to može dovesti do bronhitisa, koje se dogodilo u mom djetinjstvu sa svojom kćeri. No, sve poryadku.Seychas kćeri 25 godina. Kada je imao šest godina, odveo sam je u vrt, i ona je otišla na posao. Nažalost, moj rad je često bio prekinut zbog bolesti, kao što je kći bila oboljela od prehlade, a ja sam morao sjediti s njom kod kuće. Uostalom, ona ima kronični bronhitis, prsa i šištanje čuo neke grgljanja. Ja sam s moja kćer je bila stalno u bolnici, a onda za mjesec dana morali sjediti na certifikatima, jer zbog teško disanje kćeri ne ispuštaju u vrtu. I tako je trajalo do tri i pol godine, dok smo išli da me posjeti kod kuće u Sibiru. Starija sestra je čuo svoju kćer diše, a zatim upita: - Zašto je to tako teško disanje? Ona je puna sluzi pluća, a to može dovesti do neizlječivih astme! A onda nas je vozio na ruskom banyu.Za odmor period sam nekoliko puta lebdio kćer u kadi, dobra dušo šireći joj leđa i prsa i podlijeganja par. Kći je plakala i vrištala, a moja sestra je rekla da je to vrlo dobra, jer svjetlost grije i iznutri.Posle da mi više nikada otići u bolnicu s bronhitisa, a na 14 godina, kada je njegova kći prebačen u odrasloj klinici, u svojoj kartici napisao je: „Zdravlje” .Nas moja majka je devetero djece, a mi, naravno, sve dijete bolesno od prehlade, kao što je zima ležala u smetovi, jede snijeg, došli kući s mokrim rukavicama i osjetio čizme bile pune snijega. U tom slučaju, odmah smo poslali majku kupka s parnim i breza metla. Nakon tog kašlja i prehlade ni traga! Stoga, savjetujem svim majkama i bakama da ne donose djecu pod bronhitis, i naći način da ih lebdjeti u ruskom kadu. Držite ih na vruće metli i podyshat vruće park. Podmažite djeteta prsa i leđa meda. Prvo je neka pobudet u pari malo, pa još malo, pa ćete zaboraviti prehlade zabolevaniya.Etot recept je također vrlo dobra pomoć s bronhitisa. Također sam ga koristiti u liječenju svoje kćeri. Potrebno je podmazivanje med na pari kupus list, stavio ga na leđa i prsa pacijenta, zamotati oblog papir, vezati ručnik i držite za nekoliko sati. Vrlo dobro se grije pluća. Nemoguće je napraviti taj postupak na visokoj temperature.I na kraju testirani za sebe i bliske znakomyh.Kak nekoliko recepata samo počne svrbiti grlo od početka angine, odmah ga isperite „korvalola”, šireći nekoliko kapi medicine u pola čaše vode. Mi obaviti postupak, što je češće moguće. Dan zaustaviti i razmišljati o grlobolja. „Corvalol” je vrlo dobro na početku i na herpes. Podmažite mjesto vospaleniya.Odnazhdy u zaposlenika bolesno uho. Uzela sam papir, okrenuo joj slušalicu, stavite uski kraj radnika u uho i zapalio papir s druge strane. Dim grijao upalu, a sutradan je sve bilo normalno.Vot sve. Želim vam sve dobro zdravlje!
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan